Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Motosiklet Hırsızlığı

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

İngiltere'de hırsızdan mal satın almanın cezası çok büyük.İngiliz mantığına göre-ya da sağduyu diyelim-sen,ben,o ..eğer kimse hırsızlardan mal almazsa,onlar da satacak yer bulamaz ve hırsızlık yapmaz..
    Bizde ise yeter ki bir ürünü ucuza bul,nereden geldiğine kimse bakmaz..

Yorum yap

3 gündür telefondayım fakat x city yi kaskolatamadım. Mutlaka kapalı garaj ve kilit altında olmalı diyorlar. 1000 tl altında kasko yaptıran varsa lütfen bilgileri paylaşırsa sevinirim. Bi sürü hırsızlık videosu izledim iyice paranoya yaptım motoru iş yerinin garajından çıkarmıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum yap

Allianz sigorta motosikletiniz 250 cc olduğu için bahsettiğiniz şartları aramadan hırsızlık teminatı veriyor .. Diğer şirketleri net bilemiyorum .

Yorum yap

Groupamada garaj vs şartı aramıyor 250cc için.Bilginize

Yorum yap

Teşekkür ederim arkadaşlar, bugün tekrar allianz teklifi aldım 725 tl dediler. Fakat ben teklifte her yerden çalınmaya karşı teminat altındadır diye bir ibare okumadım. Yine kilit altında iken çalınırsa vs vs diyor. Bir diğer mevzuda benim x city ruhsatta 249,78 cc olarak gözükmekte. Acentadaki çocuk o sorun olabilir yarın genel müdürlük ile görüşüp arıycam dedi şu an beklemedeyim

Yorum yap

Az önce allianz ile görüştüm motorunuz ruhsatta 249,78 cc gözüktüğü için kasko yapamıyoruz 250 cc olmalı ki her yerden çalınmaya karşı teminatı olsun. 250 den küçük olduğu için sadece kilitli garajdan çalınırsa kapsama alanındadır dediler. 250 cc motorunu kasko yaptıran arkadaşların yardımlarını bekliyorum

Yorum yap

Ben allianz acentesiyim ve motorumfa xmax 250 abs.. Boşuna mı 250 denilmiş arkadaş nereye sormuş bu detayı öğrenmiş merak ettim doğrusu ..

Yorum yap

İlk defa kasko yaptıran müşterilere kasko fiyatı yüksek mi çıkar?

300cc motoruma 2580tl rakam çektiler

Yorum yap

Nuri83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Ben allianz acentesiyim ve motorumfa xmax 250 abs.. Boşuna mı 250 denilmiş arkadaş nereye sormuş bu detayı öğrenmiş merak ettim doğrusu ..

Merhaba, bilgiyi bölge müdürlüğünden aldım dedi. Peki sizden rica etsem benim x city 250 içinde bir görüşebilirmiyiz acaba.

Yorum yap

2 hafta önce xcity motorum vardı , abs ihtiyacımdan dolayı bu motoru aldım .

İkiside aynı , bir fark yok .. Kasko poliçemi iptal etmedim , araç giriş/çıkış zeyili ile xmaxi kasko poliçeme dahil ettim ..

Bölge müdürlüğünden kime sormuş olduğu da önemli ..

150 tl na kilit almıştım , güvenemedim , kilidi neredeyse hiç kullanmadım kaskom var diye.. Eğer çekincem olsa kilit ve park yerine de dikkat ederdim ciddi anlamda merak etmeyin ..

Yorum yap

pocemonmutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        İlk defa kasko yaptıran müşterilere kasko fiyatı yüksek mi çıkar?

300cc motoruma 2580tl rakam çektiler

Tek şirketle yetinmeyin , diğer şirketlere de fiyat sorun .

İlk kaskoda her motorlu aracın fiyat yüksek olur . Takip eden sene sonunda hasar olmazsa %30 indirim kazanırsınız.

Bu arada motosikletinizi resmi olarak isminize geçirdiğinizde , 1 ay içerisinde kasko yaptırırsanız normal fiyat , 1 aydan sonra ise sürprimli fiyat teklifi alırsınız ... Misal ; 1 ay içerisinde 1000 tl fiyat veren şirket , 2-3 ay veya daha fazla süre sonra 1250 1300 tl civarı fiyat teklif verir size ..

Yorum yap

Sayın Nuri83 birkaç kez özeldende mesaj attım ama sanırım ulaşmadı. Siz allianz acentası olduğunuzu söylediniz, bende yamaha z city mi kasko yaptırmak istiyorum ama kimseye yaptıramıyorum. Rica etsem benim scooter içinde bir teklif hazırlayabilirmisiniz. İsmim süleyman cep no 05326238456 email. gediksol@gmail.com yardımcı olabilirseniz sevinirim

Yorum yap

Arkadaşlar ,abiler konuyu hortlatmakla birlikte, nereye yazacağımı bilemediğimden, bu bölüm denk geldi ve buraya yazıyorum....
                            09-07 -2016 cumartesi gecesi saat gece 01:15 te kurtuluş pangaltınta esnaflık yapmakta olan yakın bi dostumun iş icabı kullandığı 2016 model siyah renkli ''PULSAR 200 cc'' motorsikleti direksiyon kilidi kırılarak... ve öndeki bir başka motorsiklete halat bağlanarak ( çekilerek,) çalınmıştır... Kafalarında kask takılı olan 2 kişi akabinde dolapdere ışıklarında düz kontak yöntemi yaparak kaçmışlardır.
                            Nasipten öte köy yoktur kabilinden paylaşmak istedim olaki denk gelir, bir yere atılır bırakılır vs. irtibata geçerseniz çok seviniriz

2016 MODEL SİYAH PULSAR 200 CC
                            PLAKA 34 BA 5680

İRTİBAT: 0536 250 46 78

Yorum yap

Genel Sohbet bölümüne konu açabilirsiniz.

Yorum yap

Doğru düzgün konu açan yok ki.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X