Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Japonlarla Çinlilerin farkı :)

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Japonlarla Çinlilerin farkı :)

Bir seyahat düşkünü internete Japonya ve Çin'e yaptığı yolculuklarından fotoğraf kareleri koymuş. Özel uçakla gittiği her hava alanında farklı muamele görmüş. Önce Japonya:

Şimdi de Çin:

Çinlileri seviyorum Adamlar Türklere o kadar benziyorlar ki, tek farkları gözlerinin çekik olması

Bu fotoğraf karesinden itibaren çinlileri kardeşimiz olarak ilan ediyorum

Yorum yap

Japonlar her işi kitabına göre yaparlar. Hiçbir işi şansa bırakmazlar Çinliler ve bizim gibi...

Yorum yap

Bak işte çinli kardeşleriniz sorunu çözmüş, şimdi tanker yok diye adama benzin vermeyip orada mı tutsalardı hem onlar olmasa motor alamazdık

Yorum yap

tornado57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bak işte çinli kardeşleriniz sorunu çözmüş, şimdi tanker yok diye adama benzin vermeyip orada mı tutsalardı hem onlar olmasa motor alamazdık
          Vallahi doğru. Onlar olmasa kalitesizliği, ihmalleri anlayamazdık Aklımızın başımıza gelmesini sağlıyorlar. Allah razı olsun onlardan

Yorum yap

Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Bu fotoğraf karesinden itibaren çinlileri kardeşimiz olarak ilan ediyorum
            Ben hatırlarım , dedem anlatırdı; bizim oralardan (karadeniz) bir kaç abimiz çine şanslarını denemek için gitmişler ve başarılı da olmuşlar...

Bu çinliler harbiden kardeşlerimiz olabilir, bu kadar uzak coğrafyalarda bu kadar benzer genetik yapıları başka türlü açıklayamıyorum valla!...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X