Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Vespa 150 Kağıt Maketi

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Vespa 150 Kağıt Maketi

Resimde görmüş olduğunuz vespa modelini buradan, üzerindeki arkadaşı da buradan indirebilirsiniz

Dosyalar PDF formatında, yani adobe acrobat reader ile açıyorsunuz. Açmak için gereken şifre : paper-replika.com

Dosyayı açtıktan sonra kartona print ediyorsunuz ve kesip yapıştırıyorsunuz. Kolay gelsin.

Teşekkürler, çok keyifli olacak bunu yapmak. Bu haftasonumu buna ayırıcam sanırım.

Yorum yap

Teşekkürler.Yamaha'nın sayfalarındada buna benzer maketler var.İlgilenenlerin dikkatine.Paper Craft/yamaha diye aratırsanız bulabilirsiniz.

Yorum yap

guzel bır etkınlık olabılır uygulama bılgısı verdıgın için saol...

Yorum yap

kakakedi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Teşekkürler.Yamaha'nın sayfalarındada buna benzer maketler var.İlgilenenlerin dikkatine.Paper Craft/yamaha diye aratırsanız bulabilirsiniz.

Ben de adresi vereyim bari;
          http://www.yamaha-motor.co.jp/global...tic/index.html

Buradan Tmax'i indirdim şimdi, ama yapmak akıllı adam işi değil. Egsoz 16 parçadan oluşuyor, gerisini siz hesap edin.

Yorum yap

Biraz beceri gerektiriyor.

Yorum yap

protesto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Resimde görmüş olduğunuz vespa modelini buradan, üzerindeki arkadaşı da buradan indirebilirsiniz

Dosyalar PDF formatında, yani adobe acrobat reader ile açıyorsunuz. Açmak için gereken şifre : paper-replika.com

Dosyayı açtıktan sonra kartona print ediyorsunuz ve kesip yapıştırıyorsunuz. Kolay gelsin.
              Paylaşım için teşekkürler, ben başladım boş vakitlerimde tamamlamayı düşünüyorum biraz zaman alacak sanırım, ama çok zevkli oğlumda bana yardımcı oluyor.

Yorum yap

boyraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Ben de adresi vereyim bari;
                http://www.yamaha-motor.co.jp/global...tic/index.html

Buradan Tmax'i indirdim şimdi, ama yapmak akıllı adam işi değil. Egsoz 16 parçadan oluşuyor, gerisini siz hesap edin.
                16 parça baya zor olacak senın için

Yorum yap

Ya konuyu hortlatmak olucak ama, daha önce bakmamıştım süpermiş bu maketler.
                  size sorum şu: bu kadar zaman geçmiş aradan 8 ay gibi, bu maketlerden birini bitiren var mı aranızda?
                  bu vespaya gözümü diktim ben ama hiç başlamasam mı nasılsa bitirmem diyerek?

Yorum yap

Suzuki Burgman yok mu yahu

Ben mi yapsam acaba Burgmanı keyifli bir iş.

Yorum yap

Muhteşem siteymiş. Ben nasıl görmedim bu başlığı daha önce...

Yorum yap

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X