Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

KYMCO Downtown 300i

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

en azından bu tarz sorunlar ortadan kalkana kadar kymco alabileceğimi sanmıyorum. fakat gerçekten istediğim motorda o tam paradoks

Yorum yap

SYAVUZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Kymco Downtown 300i aldım ama Silkar'ın bu yeni motor için gerekli parçaları bulundurmadığının farkındayım. Bu motorun bazı parçalarını (Debriyaj, Kayış vs) nereden ve nasıl getirtebilirim, bilen var mı ?
      Teşekkürler.
      SIKMA CANINI BİRADER

Zamanın birinde deli bir padişah varmış Adamın biride padişaha eşeği konuşturduğunu söylemiş. padişah iyi ala konuştur da bakalım der. Adam padişahım konuşturmam için bana bir eşek bir çuval altın bir de on sene vermeniz lazım demiş. Padişah adamın istediklerini vermiş eşeği çuval dolusu altını alıp eve gelmiş olanlarını hanıma anlatmış. Hanım aman bey ne yaptın eşek konuşur mu? bu padişah seni asar demiş büyük bir korkuyla. Adam hanıma korkma der işin ucunda on sene var kim öle kim kala bakarsın padişah ölür olmadı eşek ölür veya ben ölürüm der.

Hele bismillah daha yeni almışın biraz bin 20.000 km olsun ondan sonra düşünürsün.

Yorum yap

Hikaye süpermiş yanlız. Ders çıkarmalı buradan.

Yorum yap

İstanbul motor'a takas için gittiğimde;ellerinde Kymco Downtown300İ olmadığını,Mart ayında yenilerinin gelebileceğini belirttiler..!!Geçen hft.iki ad.vardı,satılmış..Kullanan arkadaşların bu süreçte edinmiş oldukları intibaları almak isterdik..Selamlar..

Yorum yap

Şahsi kanaatim olduğunu belirterek söze başlayayım, yanlışsa forumdaki arkadaşlar düzeltsin lütfen.
            İkisine de İstanbul Motorda oturdum motor kapasitesi olarak DownTown'a birşey diyemem ama Xciting, DownTown'a göre daha konforlu ve bacak mesafesi daha iyi geldi. Yanlış hatırlamıyorsam Onur bey de Dergi'deki değerlendirmesinde bir oturuş pozisyonunda dizlerinin gidon'a değdiğinden bahsediyordu.
            Saygılar.

Yorum yap

Genç Motor/Beşiktaş'tan;Kymco Dink 200İ'yi takasa verip, 2010 mod.4000 km.de Kymco Downtown 300İ'yi bugün satın aldım..İlk intibalar olumlu..Daha önce,kullandıklarımdan cüssece en yakın Silverwing 600 kullanmıştım..Teknik detayları bırakırsak,benzer sürüş keyfini verdiğini söyleyebilirim..Atik,dengeli...Bu fiyata,dahası can sağlığı diyebilirim..Selamlar..
              Konu sabova tarafından (http://www.scooturk.net/member/5059-sabova Saat 15-12-2010, 21:59 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

sabova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Genç Motor/Beşiktaş'tan;Kymco Dink 200İ'yi takasa verip, 2010 mod.4000 km.de Kymco Downtown 300İ'yi bugün satın aldım..İlk intibalar olumlu..Daha önce,kullandıklarımdan cüssece en yakın Silverwing 600 kullanmıştım..Teknik detayları bırakırsak,benzer sürüş keyfini verdiğini söyleyebilirim..Atik,dengeli...Bu fiyata,dahası can sağlığı diyebilirim..Selamlar..
                Hayırlı olsun güle güle kullanın iyi günlerde.

Yorum yap

Kazasız belasız

kadir yurtekin

Yorum yap

Kymco Downtown 300İ kullanıcısı arkadaşlara şunu sormak istiyorum;Bakım Kitapcığında,1000 bakım sonrası peryodik bakımlarının,her 5000 km.de yapılacağını(5000-10000-15000....)belirtirken;Genç motorda,6000 km.de bir şeklinde ifade ediyorlar.Diğer servislerden de sorgulayacağım tabiki.. Hangisini uygulamalıyız..?Selamlar..
                    Not:Güzel temennileriniz için sağ olun..

Yorum yap

Hayırlı olsun, güzel günlerde sağlıkla kazasız belasız kullan inşallah.
                      Siyah olanı mı aldın acaba? Bir tane 300i 2.el temiz vardı galiba.
                      Konu Fecri tarafından (http://www.scooturk.net/member/3650-fecri Saat 16-12-2010, 09:33 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Hayırlı olsun yeni motorun kazasız belasız uzun yıllar kullanmanız dileğiyle.

Yorum yap

Sen kitapçıkta ne yazıyosa onu uyğulat.Hangi usta olursa olsun motoru yapan mühendisten daha iyi bilemez.Banada senin motorda 300 km bakımı yok demişlerdi.Ama varmış ve silkara böyle birşey varmı diye sordum hayır motorunuz 300 ü geçtiyse hemen servise götürün dediler.

Yorum yap

slm üretici firma peryodik bakım çizergesini her ülke şartlarına göre azırlaması sanırım imkansız yinede genelde belli bir standart getirilmiş ilk rodaj bakımı kiinde 300 kimindede 1000km benim şağsi görüşüm bakımlar 6000km deselerde 5000km bir yapılmasından yana malum yaz sıcaklarında ise durum değişiyor kullanılan yere göre toz toprak saygılar

Yorum yap

Sabahattin bey hayırlı olsun. Size söylenen şey sanırım tam olarak şöyleydi: Aldığınız motor 4000 km'de bir araç olduğu için Genç Moto o motoru bakım yapmadan vermez. Dolayısıyla bakımları yapıldığı için 6000 km'de gelmenizde mahsur yok demiş olabilirler. Nihayetinde Kymco konusunda en deneyimli ve bilgili servislerden biridir Genç Moto. Bu arada aldığınız motorun rengi nedir acaba? Orada bir adet gri duruyordu. Sanırım siz o motoru aldınız.

Yorum yap

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X