Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

neopren içlikler

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• neopren içlikler

Arkadaşlar aranızda neopren içliklerden kullanan var mı?satış sitesinde su,soğuk,rüzgar geçirmez yazıyor=http://www.alisverisonline.com/FREE-MOTO-TERMAL-ICLIKLER,LA_155-2.html fiyatıda epeyce var hani,almaya değer mi ne dersiniz?

Geçen kış ben kullandım.
    Gerçekten faydalı, soğuğu geçirmiyor. Tabii ki kışlık mont altına giymek şartı ile.

Yorum yap

Dalgıçların kullandığı kolsuz yelekleri uzun yol için tavsiye edebilirim.

Yorum yap

Merhaba;

Ben 1994 yılından beri dalış yapıyorum.Dolayısı ile neopren malzemeleri çok kullandım.Açık ve soğuk havada faydası olur...Ancak oda sıcaklığına girdiniz mi patlarsınız.Ayrıca neopren nefes alan bir malzeme olmadığından açık havada bile bir süre sonra feci şekilde terlersiniz.

Dikkat edin ürün açıklamasında da su , soğuk , rüzgar geçirmez diyor...Nefes alır demiyor...!!!

Çok sıhhi ve pratik bir malzeme değil kısacası, bunun yerine termal kumaştan üretilmiş içlikleri tercih ediniz.Ben aynı zamanda kayak da yapıyorum, o soğukta bile giymiyoruz neopren malzemeleri...Bitirir adamı terden...

Tabii bu benim tecrübem ve kişisel fikrim.Memnun olanlarda olabilir.

Yorum yap

Aydin_Diricanli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Merhaba;

Ben 1994 yılından beri dalış yapıyorum.Dolayısı ile neopren malzemeleri çok kullandım.Açık ve soğuk havada faydası olur...Ancak oda sıcaklığına girdiniz mi patlarsınız.Ayrıca neopren nefes alan bir malzeme olmadığından açık havada bile bir süre sonra feci şekilde terlersiniz.

Dikkat edin ürün açıklamasında da su , soğuk , rüzgar geçirmez diyor...Nefes alır demiyor...!!!

Çok sıhhi ve pratik bir malzeme değil kısacası, bunun yerine termal kumaştan üretilmiş içlikleri tercih ediniz.Ben aynı zamanda kayak da yapıyorum, o soğukta bile giymiyoruz neopren malzemeleri...Bitirir adamı terden...

Tabii bu benim tecrübem ve kişisel fikrim.Memnun olanlarda olabilir.
          Sanırım kışın uzun yolda kullanılıcak bir malzeme,acaba bunun tulumuyla suya girsem,kasık çizmesi gibi hiç su geçirmez mi?

Yorum yap

murat arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sanırım kışın uzun yolda kullanılıcak bir malzeme,acaba bunun tulumuyla suya girsem,kasık çizmesi gibi hiç su geçirmez mi?
            Bildiğim ve kullandığım kadarı ile bu elbiselerin görevi "su geçirmemek" değil, dalış sırasında elbise ile vücut arasına giren suyun vücut ısısında sabit tutulmasını sağlamak.

Yorum yap

Polat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bildiğim ve kullandığım kadarı ile bu elbiselerin görevi "su geçirmemek" değil, dalış sırasında elbise ile vücut arasına giren suyun vücut ısısında sabit tutulmasını sağlamak.
              Birebir doğrudur.Neopren malzeme imal edilen ile yarı ıslak elbiseler için geçelidir.Elbise ile vücut arasına hapsedilen suyun vücut sıcaklığı ile ısıtıldıktan sonra vücut ile deniz suyu arasında yalıtım sağlamasıdır.

Dalgıçların kalorifer dediği küçük suyuda saldınız mı konfor 2 katına çıkar

Yorum yap

Polat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yorum yap

free moto kullanıyorum. Kesinlikle terleme yapıp beni rahatsız etmiyor. Zaten bunu çok sıcaklarda kullanamazsınız. Diğer markaları kullanmadım. Tavsiye ederim.

Yorum yap

Thermoform (microfiber yapılı) iç çamaşırı üstüne kışlık bir kazak üstüne kaliteli bir motosiklet montu ayrıca yağmur varsa yağmurluk.-3 derecede bile bu şartta motosiklete bindim ama motorun kaliteli bir ön camı da vardı.Neopren hiç kullanmadım kapalı ortamda kullanılmaz çok uzun yol ve dış ortam için düşünülebilir.

Yorum yap

İlk olarak arkadaşıma aldık,ben de onu denek olarak kullanmış oldum.Bedenlerimiz farklı olduğu için ben giyemedim ama arkadaşım alt üst takım giyip bir gece 1250 rakımlı yeniçağ göletinde balık muhabbetinde sabahladı ve ilk defa üşümediğini söyledi.Aldığı takım freemotonun ürettiklerindendi,ben de kışın motora binen biri olarak almaya karar verdim.Verdiğiniz bilgiler için hepinize teşekkür ederim.

Yorum yap

Neopren içliklerim geldi ve denedim,doğrusu günlük kullanılacak şeyler değil.Çünkü hava alma özelliği yok ve çok terletiyor.Ancak benim gibi kışın sık sık motor gezilerine çıkanlar için ideal diye düşünüyorum.Sadece motor kullanırken ve av da balık da kullanırım diyenlere tavsiye ederim.

Yorum yap

zıpkıncı usher Nickli Üyeden Alıntı
                          aynen katılıyorum bu arada nasılsın..
                          teşekkür ederim allaha şükür zıpkın gibiyim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X