Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Motorsiklet DİZ ÖRTÜSÜ

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Motorsiklet DİZ ÖRTÜSÜ

İnternette aranırken ilgimi çekti. Soğuk günlerin içine girdik. Ben bir tane alıyorum özelliklerini aynen aşağıya yazıyor altına linkini koyuyorum ;

Birçok motorcu için tulum giymek ve çıkarmak başlı başına bir sorundur fakat Scooter motosikletler için tasarladığımız Deruchi Motosiklet Diz Örtüsü pratikliği ve kullanışlığı bakımından mükemmel bir aksesuardır. İthal GORE-TEX® malzemeden üretilen (su geçirmez) Deruchi Motosiklet Diz Örtüsü’nü giyip çıkarmak çok basit. Ayak bileklerinizden göğsünüze kadar rüzgârı ve yağmuru keserek içindeki elyaf malzeme sayesinde sıcak bir yolculuk imkânı sağlar. Sağanak yağmurda bile bel altınız ıslanmaz. Yolculuğunuz sonunda katlayarak sele altına yerleştirin. En küçük sele altlarına bile sığacaktır. Tüm Türkiye’ye kargo ile gönderilir.

- Yağmur ve rüzgar geçirmez dış yüzey
    - Elyaf kaplı iç bölüm sayesinde yolculuğunuz daha konforlu ve sıcak
    - Çok kullanışlı kanguru cep
    - Reflektörlü bantlar sayesinde maksimum görünürlük
    - Tüm sele altlarına sığan katlaması kolay tasarım
    -Tüm scoterlara uygundur
    -Boyundan ayarlanabilir her bedene uygundur

http://www.sahibinden.com/deruchi_mo...QQdisplayitem?

Ahmet sen al bakalım görüşlerini bizimle paylaşırsın...Bende elcik koruma aldım sıcak tutsun diye ancak daha montaj yaptırmadım havalar biraz daha kötüleştiğinde taktırmayı planlıyorum bir de diz örtüsü alırsam 12 ay motor tepesinde olurum artık

Şimdi baktım ilan pasif durumdadır diyor...!!!

Yorum yap

Bugün para çıkardım. yarın gelir anlatırım. Sağanak yağmur harici motordan inmeyi düşünmüyorum. Hayatımın parçası oldu

Konu atezer tarafından (http://www.scooturk.net/member/3561-atezer Saat 10-11-2009, 15:46 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Ahmet fotoğraf iyimiş Ayaklarını nereye koymayı düşünüyorsun?

Yorum yap

çinliler onunda çaresini bulmuşlar elcik yanında düğme var basınca ayak koyacak yer çıkıyor neyse şaka tabiiki 150 hs diğer taban kısmı düz olanlardan 5 cm uzun kasayı koyunca ayak koyacak kadar yer kalıyor , idare edip gidiyoruz. :=)

Yorum yap

Ahmet abi bugünkü PC yardımın için çooook teşekkürler

Yorum yap

ben burgman da kullanıyorum.arkadaşlar tucanonun elcik ve diz örtülerini(termuscod) kışın motor kullananlara tavsiye ediyorum.karda bile kullandım,sağlam kıyafetlerde olduktan sonra birazcık bile üşümezsiniz.kullanımına 1 saat içinde alışıyorsunuz kesinlikle zorlanmıyorsunuz.tavsiye ederim.Haftaya adana-bursa arası uzun yolculuğum olacak motorla.örtüleri taktıktan sonra yoldaki maceralarımla birlikte fotoları sizlerle paylaşırım.

http://img22.imageshack.us/img22/6316/sany0012qd.jpg
              http://img694.imageshack.us/img694/4798/sany0019v.jpg
              Konu emraq tarafından (http://www.scooturk.net/member/3749-emraq Saat 14-11-2009, 23:37 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Deruchi Motorsiklet örtüsünü inceledim.

Deruchi Motorsiklet örtüsünü incelemesi :

Sitemizde de çeşitli polemiklere neden olan "Deruchi Diz örtüsünü" bizzat satın alarak, inceledim . Sipariş verip, YKB den havale çıkardıktan sonra 2. gün elime MNG kargo ile ulaştı.

Firma 1 günlük gecikme için KARGO ücretini ödemiş. Hoş bir jestti. Firma sahibi Yavuz bey bizzat aradı.

Oldukça hafif olması ,sağlam görünen dikişleri,web sitesinde firmaca belirtilen özellikleri taşındığını gördüm.

İnceleme sırasında tek başıma olduğumdan dolayı, motorsiklet üzerinde resim çekme şansım olmadı açıkcası gerekte duymadım üzerime giydiğimde ve kullandığımda "Sitesinde çekilmiş resimlerinden" kullanım farkı yoktu. Neyse incelemeye devam edelim. Ben bir sandalye kullanarak. simule ettim.

Topladığımda selenin altına rahatlıkla sığdı. oldukça hafif bir ürün.

13.11.2009 tarihli İzmir buluşmasına giderken, denedim.

Giydiğimde boyun ve bel askılarından ayarladım. Motor'a oturduğumda dizlerime göre düzelttim. Yola Çıktım.

Boş yolda çeşitli hızlarda ayaklardan havalanıp kalkarmı denedim

70 Km ok .
                80 Km ok
                90 Km ok
                100 Km ok

Üstünü denemedim eğer iyi ayarlarsanız herhangi bir sorun olmayacağı kanısına vardım. İzmirde akşam oldukça serindi. Ayak bileklerinden boynunuza kadar olan kısmı soğuktan koruyor. Sadece Kalın ayakkabı altına uzun konç ve kalın çorap giymediğimden ayak bileklerimde hafif üşüme oldu.

Çok soğuk kış günlerinde içindeki kapitoneli elyaf bölümün, Soğuğu keseceği konusunda güven veriyor.
                Yağmur konusunda ise, Gore-Teks Kumaş ın ne olduğunu aşağıda kısaca açıklarsam, su geçirmezliği hakkındada bir kanı oluşacaktır. Ben yarım kova su döktüm. Su aktı ve üzerinde herhangi birikme ve emme olmadı.

Gore Teks Nedir ?
                Santimetre karesinde bir milyondan fazla delik sayeside suyu geçirmeyip teri dışarı atan kumaş.

Firmanın sitesi www.deruchi.net

İnceleme tamamen scooturk çalışmasıdır. Kısmen veya tamamen kullanılmasında kaynak belirtilmesi zorunludur.
                Konu atezer tarafından (http://www.scooturk.net/member/3561-atezer Saat 15-11-2009, 03:34 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Çok güzel bir inceleme olmuş. Kış kullanımı için böyle bir örtü şart. Güle güle kullanın.

Yorum yap

Güle güle kullanın

Güzel bir pratik bir örtü. İnceleme için teşekkürler ben de böyle bir şey almak istiyorumdum. Faydalı oldu.

Yorum yap

SERHAN YORUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Ahmet abi bugünkü PC yardımın için çooook teşekkürler
                      Elimden geldiğince Scooturk dostlarımın her zaman yanındayım.Birşey değil. Serhan ..

Yorum yap

Ahmet abi paylaşım ve anlatım için teşekkürler gönül rahatlığı ile alabilirsin diyorsun firma sahibi ile bir temas kuracağız en yakın zamanda bende bir tane alacağım.

Yorum yap

Diz Örtüsünü beğenen Scootürk üyeleri için en az 50 mesaj yazmış olmak şartıyla ben size %10 indirimli temin edeceğim. Her ne kadar iş konum olmasada Scootürk e faydamız olsun.

Yorum yap

Ahmet abi siparişleri nasıl almayı düşünüyorsun peki, alacaksın oradan bildireceksin onlar ilgili yerlere gönderecekler ve ilgili banka hesap bilgilerine havale çıkaracaklar bu şekilde mi !

Yorum yap

soykan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Ahmet abi siparişleri nasıl almayı düşünüyorsun peki, alacaksın oradan bildireceksin onlar ilgili yerlere gönderecekler ve ilgili banka hesap bilgilerine havale çıkaracaklar bu şekilde mi !
                              Soykan bende telefonla görüşmüştüm almak için hatta scooturk adını kullandım 6-7 tane almayı düşünüyoruz almak istiyen arkadaşlar var dedim Ahmet beyi tanıdı ona gönderdiğini söyledi bana dönüş yapacaklar elden almak istiyenlerde olabilir dedim avrupa yakası ve asya yakası diye 2 kişiler sanırım bana dönüş yapınca bilgilendireceğim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X