Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Urla Gezisi Yapıldı

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Urla Gezisi Yapıldı

İzmir Urla Demirciler gezisi 10 motor toplam 12 kişi ile bugün gerçekleştirildi. Gözleme ayran yerine son anda mangalda sucukta karar kıldık. Hava nefisti, çok neşeli ve zevkli bir gezi oldu. Grup tam uyumluydu.

11.45'de Üçkuyular iskelesinde Aliağa'dan gelenlerle birlikte buluştuk.

Normal yoldan değil, Limontepe üzerinden dağlık yollardan Urla'ya gitmek üzere yola çıktık. Yol düzgün ve virajlıydı. Küçük bir dinlenme molası.

Tepelerde köye yakın bir yerde biraz oturup birer çay içtik.

Demirciler plajına motorları park ettik.

Arka tarafta da deniz manzarası.

Bir dalgıç elbisesini denizde yıkmakta. Anlaşılan deniz sezonu yakın. Biz de mayolarımız olsaydı bir dalıp çıkacaktık.

Mangaldan sorumlu arkadaşlar iş başında.

Sucukların dumanı üstünde. Fotoda bile ye beni diyor.

Ekmek arası sucukları hazırlayan Tolga'ya, eşine ve çağatay beyin eşine ayrıca teşekkür ederiz. Ellerine sağlık.
    Konu erol 62 tarafından (http://www.scooturk.net/member/2901-erol-62 Saat 12-04-2009, 19:19 ) değiştirilmiştir.

Erol abi yine hızlısın yaw. Teşekkürler..

Evet yaw Barış abi dylanlar eksikçi, biraz buruk bi gezi oldu dylanlar için.

Maçın 2. yarısı başlıyor bitince bendeki fotoğraflarıda eklerim..
    Konu CBA tarafından (http://www.scooturk.net/member/175-cba Saat 12-04-2009, 21:28 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

valla sucuklar çok güzeldi ama en az onun kadar yaptıgımız dağ yolu yolculuğuda güzeldi tekrar teşekkür ederiz organizasyonu hazırlayan arkadaşlarımıza,vaktim olursa bende resimleri ekliyeceğim

Yorum yap

Bir gezimizi daha keyifli ve neşeli olarak gerçekleştirdik.Dağ yolu gerçekten çok güzeldi(Cemal abiye tavsiyesinden dolayı tesekkurler..)Gelelim mangalda sucuklara.. Her zamanki gibi mangal'ı yakan Tolga abiye,yiyeceklerin hazırlanmasında emeği geçen; Tolga abinin eşine ve Çağatay abi'nin eşine çok teşekkür ederiz.Gerçekten o kadar guzel ve sıcak bır hava vardıki,denize girmemek için kendimizi zor tuttuk..

Demekki artık İzmirde deniz sezonu açılmış.Bir sonraki gezimize yanınıza;mayo, güneş kremi ve havlularınızı almayı unutmayınız..

Dönüşte derbiye yetişmek isteyen arkadaşlar vardı,onlarla Urladan sonra ayrıldık,bizde birkaç kişi çeşmealtına dogru yol aldık.Deniz kenarında bir çay içip yorgunlugumuzu ustumuzden atabıldık biraz.Sonra 18:00'da Çeşmealtından yola çıktık ve evlerimize döndük..

Geziye katılan bütün scooturk İzmir uyelerıne çok teşekkür ederiz.Daha bir çok fotoğraf ve video var.Sabırsızlıkla beklıyoruz o paylaşımlarıda.Şimdilik kendinize iyi bakın.En yakın toplantıda görüşmek dileği ile..

Herkese keyifli akşamlar diliyorum..

Yorum yap

Evet yaw Tolga abi ellerini sağlık, yine çok uğraştırdık seni.

Yorum yap

tolme76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            valla sucuklar çok güzeldi ama en az onun kadar yaptıgımız dağ yolu yolculuğuda güzeldi tekrar teşekkür ederiz organizasyonu hazırlayan arkadaşlarımıza,vaktim olursa bende resimleri ekliyeceğim

Toplantı yerimiz Üçkuyular iskelesi

dağ yolunda zırt pırt durduğumuz anlardan biri

ilerlemeye başladığımız anlardan biri

yine durduğumuz anlardan biri (bir tanede kendi resmimizi çektik fırsattan istifade)

veee büyük an çay molası

urlaya yaklaşıyoruz artık ağır ama emin adımlarla

aramıza ailece katılan çağatay abi ve eşi

akın kardeşim ve sevgili burgmanı

cem pek güzel çıkmış fotoğrafın

Konu tolme76 tarafından (http://www.scooturk.net/member/1799-tolme76 Saat 12-04-2009, 22:54 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Yorum yap

KALAHAN Nickli Üyeden Alıntı
                Güzel gezi olmuş anlaşılan. Dylanların sayısında eksiklik mi var yoksa .
                dylan cıların bırı su yaptıda.ama olsun bırdahakı gezıde kurtulamaz elımızden.okey uc kısı tat vermıyor,dorduncu sart.

Yorum yap

İstanbul'lu scooturk'cülerde artık gezi mezi yok. Ne varsa İzmir'de var bu aralar.. Güzel bir organizasyon gerçekleştirmişsiniz doğrusu. İmrendim sizlere..

Yorum yap

şeref bugun dylanları bir kez daha takdir ettim o virajlı dağ yolunda süzülüp gittiniz valla ben okadar kıvrak olamadım ağırlıktan dolayı

Yorum yap

Keyifle paylaşım dolu bir gün geçirmişsiniz, bence pist etkinliğinden vaz gecilir

Yorum yap

güzel bir geziymiş hele sucuklar işallah birgün bende katılırım

Yorum yap

gojira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          İstanbul'lu scooturk'cülerde artık gezi mezi yok. Ne varsa İzmir'de var bu aralar.. Güzel bir organizasyon gerçekleştirmişsiniz doğrusu. İmrendim sizlere..
                          Teşekkür ederiz Kayhan abi.Seni de bekleriz bir gün..

Yorum yap

hacımahmut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            güzel bir geziymiş hele sucuklar işallah birgün bende katılırım
                            Her zaman bekleriz..
                            Bu arada tanışma kısmında kendinizi tanıtırsanız ve sonrasında aşağıda ki link'e tıklayarak iletişim bilgilerinizi yazarsanız,düzenlenecek olan toplantı ve geziler hakkında bilgi alırsınız..Aramıza hoşgeldiniz..Keyifli sobetler geçirmeniz dileği ile..

http://www.scooturk.net/forum/showthread.php?t=3637
                            Konu Ercan Erel tarafından (http://www.scooturk.net/member/2610-ercan-erel Saat 12-04-2009, 23:57 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

gerçekten güsel bir gezi olmuş kıskandım benim hiç gezim olmadiki

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X