Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

basında yokmuyuz...?

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• basında yokmuyuz...?

uzun zamandır takıp edıyorumda basında sıtemız hakkında bır yazı yok sanıyorum yanılıyormuyum?

Ne gibi bir yazı olmasını bekliyorsun Cem ?

Zamanında dergimiz var iken basın da haberlerimiz çıkmıştı onun dışında zaten bizi motosiklet dünyası biliyor.

Yorum yap

SoYK@N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ne gibi bir yazı olmasını bekliyorsun Cem ?

Zamanında dergimiz var iken basın da haberlerimiz çıkmıştı onun dışında zaten bizi motosiklet dünyası biliyor.
      sitemizi tanıtan varlıgını daha cok duyuran belkıde uye sayımızı arttırmaya yonelık daha fazla yayın... gercı bızler etrafımıza devamlı anlatıyoruz bahsedıyoruz ama dahada etkılı tanıtım olsa fenamı olur?

Yorum yap

Cem Gülşen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sitemizi tanıtan varlıgını daha cok duyuran belkıde uye sayımızı arttırmaya yonelık daha fazla yayın... gercı bızler etrafımıza devamlı anlatıyoruz bahsedıyoruz ama dahada etkılı tanıtım olsa fenamı olur?
        Yamaha xenter tanıtım kampanyasında şehir içinde dolaşan scooterlı arkadaşlar bildiğimiz otellerdeki rahatsız etmeyin kağıdını xenter denemek istermisiniz reklamına çevirmişler vede park eden tüm scooterların gidonlarına takıyorlardı.
        Scooturk böyle bir matba çalışması ile bölge temsilcilerine baskılı bir çalışma yaptırsa bizde üyeler olarak bunu şehir içinde dolaştığımız zaman dağıtsak ve belki basında çıkmayız ama yeni üyeler kazanmış olmazmıyız.
        Sadece bir fikir

Linki
        http://www.youtube.com/watch?v=jK-rESmZHMY&sns=em

Yorum yap

skyytr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Yamaha xenter tanıtım kampanyasında şehir içinde dolaşan scooterlı arkadaşlar bildiğimiz otellerdeki rahatsız etmeyin kağıdını xenter denemek istermisiniz reklamına çevirmişler vede park eden tüm scooterların gidonlarına takıyorlardı.
          Scooturk böyle bir matba çalışması ile bölge temsilcilerine baskılı bir çalışma yaptırsa bizde üyeler olarak bunu şehir içinde dolaştığımız zaman dağıtsak ve belki basında çıkmayız ama yeni üyeler kazanmış olmazmıyız.
          Sadece bir fikir

Linki
          HIMM..İYİ FİKİR..

Yorum yap

ADVOKAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            HIMM..İYİ FİKİR..
            Teşekkürler , videodaki gibi asarım valla Alsancak & Balçova daki tüm scooterların gidonlarına motorum poşet asma kısmına her gün 20 30 ile yola çıkarız

Yönetimde beğenirse matbada bir tek bıçak masrafı olur diye düşünüyorum . Çift renk güzel olur scooturkumuzun renklerinden .
            Yamaha kırmızı beyaz yaptırmış dikkat çeksin diye.

Saygılar , herkese iyi haftalar.

Yorum yap

Cem Gülşen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cem açık söylemek gerekirse evet basında yer almak önemli, daha büyük kitlelere hitap edebilmek adına ancak şunu da belirtmeliyim ki şu anda bizler için binler,onbinler,yüzbinlerce üyeden daha çok kaliteli, elit grup olmak yolunda emin adımlarla yürümek önemli, geride bıraktığımı 6 senede bunu en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalıştığımıza inanıyorum.

Şu anda onay bekleyen tam 1.320 kişi var, tek tuş ile sitemizin kullanıcı sayısını 5bin'li sayılara çıkarabiliriz ancak bunun olmasını istemediğimiz için daha çok üyelerimizin referansı ile gelen üyelikleri dikkate alıyoruz.

Yorum yap

Cem açık söylemek gerekirse evet basında yer almak önemli, daha büyük kitlelere hitap edebilmek adına ancak şunu da belirtmeliyim ki şu anda bizler için binler,onbinler,yüzbinlerce üyeden daha çok kaliteli, elit grup olmak yolunda emin adımlarla yürümek önemli, geride bıraktığımı 6 senede bunu en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalıştığımıza inanıyorum.

Şu anda onay bekleyen tam 1.320 kişi var, tek tuş ile sitemizin kullanıcı sayısını 5bin'li sayılara çıkarabiliriz ancak bunun olmasını istemediğimiz için daha çok üyelerimizin referansı ile gelen üyelikleri dikkate alıyoruz.
                Soykan'ın dediğine katılmakla birlikte gerekli görülürse bu konuda yardımcı olabilirim. Bir kısım arkadaş biliyor, ülkenin önde gelen medya gruplarından birinde avukat olarak çalışmaktayım. Eğer basında yer almak isteniyorsa bu en iyi, okuyucunun ilgisini çekecek bir haber içerisine "scooturk" markasının gömülmesi ile yapılabilir. Özellikle havaların ısındığı şu günlerde, "trafiğin çaresi motosiklet" mottosu üzerinden, sitemize üye olan ve bilhassa scooter/motosiklet ile özdeştirilemeyecek işler yapan şahıslar üzerinden, (belki de kadın üyelerimizin katkısı ile) onların motosiklet/scooter ile hikayesi bazında bir hafta sonu haber/röportajı kaleme alınabilir. Böyle bir projeye sıcak bakılabileceğini düşünüyorum.

Yorum yap

Bende şunu söylemeliyim.Bir kaç motosiklet sayfasında scooter alacağım zaman konu açtım,cevapları ve içerdeki üyelerin konuya makara yaparak yaklaşması beni kızdırdı.Scootürk'e arkadaşımın sayesinde üye oldum,gerçekden scooter için altın rehber.Buda sitedeki üyelerin kalitesini belirliyor.İyiki scootürk varmış

Yorum yap

Soykan Guler in aciklamisindan aktivasyonun neden bu kadar uzun surdugunu simdi daha iyi anliyorum hatta foruma ilk girdigimde 1 hafta kadar bekledikten sonra scooturk kullanicisi bir arkadasin bir kac telefonu ile aktivasyonum gerceklesmisti. Simdi ne kadar sansli oldugumu anladim . Belki o arkadasi gormeseydim halen kullanici adim ile giris yapamiyor olucaktim.

Scooturk tarihcesi kuruculari vs hangi linkten ulasabiliriz ? Tesekkurler .

Saygilar ,

Yorum yap

Scooturk tarihcesi kuruculari vs hangi linkten ulasabiliriz ? Tesekkurler .
                      Saygilar ,
                      http://www.scooturk.net/showthread.php?t=13295

Yukardaki link bir parça aydınlatıcı olur sanırım.

Yorum yap

Engin Ençetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        http://www.scooturk.net/showthread.php?t=13295

Yukardaki link bir parça aydınlatıcı olur sanırım.
                        Cok Tesekkurler Engin Abi ,

Cok guzel ozetlemisler , bastan sona okudum . Baya zorlu donemler gecirmisler arkadaslar belli . Siteden ayrilanlar olmus ama su an hepsinin ustesinden gelmisler bence . Gayet nezih bir site ve arkadas ortami.

Hep boyle kalmasi dilegi ile ,

Mert

Yorum yap

Cok Tesekkurler Engin Abi ,

Cok guzel ozetlemisler , bastan sona okudum . Baya zorlu donemler gecirmisler arkadaslar belli . Siteden ayrilanlar olmus ama su an hepsinin ustesinden gelmisler bence . Gayet nezih bir site ve arkadas ortami.

Hep boyle kalmasi dilegi ile ,

Mert
                          Amin....

Yorum yap

Sadece bir fikir

Linki
                            sitemizin üyelik seçimindeki titizliğine katılıyorum...her önüne geleni değil scooturk e yakışır gerçek üyelerin üye kabul edilmesi önemli ben sadece muhabbetim olan ve scooter sahibi olan güvendiğim arkadaşlarımı davet ediyorum siteye isterlerse üye olabilirler.en büyük tanıtım böyle olmalı bence

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X