Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

BMW Maxi Scooter fiyatlari

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• BMW Maxi Scooter fiyatlari

Merhaba,

BMW'nin maxi scooter modelleri C600 ve C650GT belli oldu (hic degilse Ingiltere fiyatlari yani...)

Turkiye fiyatlari cok farkli olacaktir eminim, ama genede kiyaslamak mumkun olabilir asagi yukari.

http://www.telegraph.co.uk/motoring/...-2012-BMW.html

yeni tmax'den oldukca ucuza satilacak. Ust scooter segmentinde 2012'nin favorisi bmw olacak gibi gorunuyor.

guzel scooterlar , benım fıyatından cok merak ettıgım bu yenı BMW scooterların pıyasada ne kadar tutulacagıdır ... şahsi kanaatim cok tercıh eden olur gıbıme gelıyor

Yorum yap

bay bay AN 650, bu fiyata benzerse TR fiyatı tabii

Yorum yap

bu fıyata benzer gıbıme gelıyo cunku sonucta honda sw-t lerde 18,5 tl cıvarında satılıyor normal olan fıyatları bu aralık bence suzukının cok ozel durumları var =))))

Yorum yap

yanliz ayni zamanda unutmayin burgman'in da yeni 650'si geliyor 2013'de. daha nasil birsey belli degil ama bmw'nin bu atiliminin altinda kalmamak icin daha cekici ve daha ucuz birsey ile gelebilirler...

Yorum yap

Türkiye satış rakkamı olarak 25.000 eurolardan bahsediliyordu bir aralar, umarım yurtdışındaki rakkam ile orantılı mantıklı bir fiyat çıkar.

Yorum yap

gelse de alsam

Yorum yap

bu motor ile bunun ne ilgisi var insan azıcık benzetir ya hayal kırıklığı resmen :S kafa yapısını bari yap be adam

Yorum yap

S 1000 RR
                  PRICE/ON SALE
                  £12,295/now
                  Tr satış fiyatı 57.300.-TL

BMW C 600 Sport, C 650 GT
                  PRICE/ON SALE
                  £7,300 (GT £7,800)/March
                  Tr satış fiyatı 34.000.-TL/36.350.-TL

G 650 GS Sertão
                  PRICE/ON SALE
                  £5,800 (approx)/now
                  Tr satış fiyatı 27.000.-TL

Yorum yap

o paraya hiç düşünmeden tercihimi 2012 mat siyah t max den yana kullanırdım. şahsen bmw yapımı motosikletlerden haz etmiyorum, asimetrik grenaj yapısı itici geliyor bana

Yorum yap

bmw nin ekonomik modeller yapmasını bekleyemeyiz. Bunu araba örneklerinden çıkarmak zor değil. Ana vatanı Almanyada arabalarının satış adeti diğer alman markalarına göre nasıldır bilemiyorum.
                      ancak kaliteli midir bence kalitelidir zaten çok da satmayacaktır.
                      Birde AN 650 yi zaten kaç kişi alabiliyor ki bunu da alan çıksın.
                      Alan kişide ciddi manada scooter sevdalısı kişi olmayacaktır.
                      Yine de alan güle güle binsin, olur da yanımdan geçse gözüm de kalır.

Yorum yap

İngiltere'deki BMW distiribitörü kimdir bilmiyorum. Ama Türkiye'deki distiribitör
                        BORU sannn...

Yorum yap

Engin Ençetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          İngiltere'deki BMW distiribitörü kimdir bilmiyorum. Ama Türkiye'deki distiribitör
                          BORU sannn...

Yorum yap

Zenginin parasi bizim çenemize vurur :P bence bir runner deyıl para verseler bınmem :P

Yorum yap

scoter de BMW yi gözümüzde çok büyütmemek gerekli bu işin üstadı...italyanlar sonra takipçileri Japonlar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X