Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

BMW’den Yeni Maxi Scooter SCT 800

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• BMW’den Yeni Maxi Scooter SCT 800

BMW SCT 800 Scooter

Hep ne zaman Maxi Scooter üretecek diye merak ederdik. BMW bu merakımızı gidermeye niyetlenmiş anlaşılan. İşte karşımızda BMW SCT 800. V-Twin 800 cc lik motora sahip SCT, 16″ lik lastikleri ile göz dolduruyor.
    BMW bu modeli için de bir çok aksesuarı olacağı şimdiden tahmin ediliyor.
    BMW tarafından resmen bir açıklama yapılmamış olsa da bu dizaynın pek hoş göründüğünü söyleyebiliriz.

güzel görünüyor

Yorum yap

BMW denılınce durmak gerekıyor.adamlar yapıyorlar kalıtelı yapmak onların ısı.aktarma saftlıdır herhalde.Şeref

Yorum yap

Gilera gp ye rakip ama bence gileranın tipi daha güzel.

Yorum yap

güzelmiş fiyatıda 40 lira civarı olur herhalde

Yorum yap

Sonunda scootera el attı, ben de hep merak ediyordum acaba girecek mi, yaparsa ne zaman yapacak diye. Ama atması da gerekiyordu, eskiye göre artık maxi scooter azımsanmayacak kadar çok tercih edilir oldu. Motoru ile de GP800 rakibi gibi görünüyor. Bakalım BMW olarak fiyatı ne olacak.
            Konu Bandit tarafından (http://www.scooturk.net/member/691-bandit Saat 05-02-2009, 18:03 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

GP 800'e rakip olduğu kesin...Sanırım BMW piyasadaki en hacimli maxinin ayarında birşey yapmak istemiş..Hani BMW yaparsa bunu yapar hesabı..Ama benzerliği gözden kaçmıyor. Bende GP 800'ün tipini daha çok
              beğendiğimi söyleyebilirim.

Yorum yap

BMW ve kymco nun işbirliği içinde olduğunu duymustum üzerindeki motoru kymco geliştirmiş olabilir

Yorum yap

İşte tam hayalimdeki maxiscooterı yapmışlar. 16 Jantlar ve 800 cc lik kuvvetli bir motor. Sele altı da 2 kapalı kask alıyorsa eğer tam istediğim gibi birşey olmuş. Biran evvel gerçeğe dönüşmesini iple çekiyorum.
                  Bmw olduğuna göre elcik ve koltuk ısıtmayı da kesin donanıma eklerler diye tahmin ediyorum..

Yorum yap

Görüntüye bakılırsa iki kaskı unut derim

Yorum yap

Markası yeter,güzel gözüküyor.

Yorum yap

Bence BMW gec bile kaldı diyebilirim .. Bu model piyasaya görsel anlamda renk katacak fiat olarakta en az 30

Yorum yap

İşte budur...

Yorum yap

Gilera GP 800, BMW SCT 800, Yamaha TMax 500 aşağı yukarı hepsi birbirinden esinlenmiş sanki.

Yorum yap

KALAHAN Nickli Üyeden Alıntı
                              O zaman 3 motor resmi arasındaki farkları yazalım.
                              Bende hemen fark ettim üçününde renkleri farklı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X