Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

pantolon içi giyilen içlik tavsıye eden varmı

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• pantolon içi giyilen içlik tavsıye eden varmı

pantolon ıcı gıyılen ıclık tavsıye eden varmı acaba .ruzgardan korunmak ıcın yada pantolon ustu gıyılen pratık bıse tavsıyesı olan varmı arkadaslar

Ben Revit marka bir içlik aldım.Çok memnunum.Her tür pantalon altına iç uzun don gibi giyiliyor ve soğuktan koruyor.Ama tabi içlik olduğu için yağmur koruması yok.Sanırım başka markalarda da aynı tür içlikler vardır.

Yorum yap

bagetci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      pantolon ıcı gıyılen ıclık tavsıye eden varmı acaba .ruzgardan korunmak ıcın yada pantolon ustu gıyılen pratık bıse tavsıyesı olan varmı arkadaslar
      Biraz önce 500 km'lik bir geziyi tamamladık.Pantolon altında içlik vardı.Ancak yeterli olmadı.Mutlaka kışlık motosiklet pantolonu ve içine giymek içinde termal içlik kullanın.Motosiklet botunu'da ihmal etmeyin alın..

Yorum yap

İçlik olarak yün uzun dondan iyisini tanımam. Mahmutpaşa'da alt üst 12 tl

Yorum yap

Ya da kalın olmayan kar pantalonu deneyebılırsın.Geçen sene arkadaşlarım metro dan 59 tl ye aldılar.Çok memnunlardı.Görüntüsüde normal pantalon gibi idi.

Yorum yap

kalyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Ben Revit marka bir içlik aldım.Çok memnunum.Her tür pantalon altına iç uzun don gibi giyiliyor ve soğuktan koruyor.Ama tabi içlik olduğu için yağmur koruması yok.Sanırım başka markalarda da aynı tür içlikler vardır.
            kaca aldın acaba revıt ıclıgı

Yorum yap

Benim tavsiye edebilecegim cok ince baharda ve iş ortamında da sizi rahatsız etmeyecek Rukka marka gore windstoper olacak ben kullanıyorum gayet memnunum fakat tabiki bir kış pantolonu gibi olmayacaktır.

Yorum yap

Alpinestars diyorum ben de..

Yorum yap

art vandelay Nickli Üyeden Alıntı
                  Edirne gezisinde motomax'den yeni aldığım "Cold Killer" marka ruzgar kesici pantolon altı içlik giydim, ve yine çorap üstüne giyilen ayak için rüzgar kesicisi giydim. Sonuç; sıfır rüzgar, sıfır üşüme.
                  Ürünler şunlar:
                  http://www.motomaxonlineshop.com/mai...669-0-100.html

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...667-0-100.html
                  guzelmıs ama motomax kapanmadımı yasıyomu sen yenımı aldınmı

Yorum yap

guzelmıs ama motomax kapanmadımı yasıyomu sen yenımı aldınmı
                    Daha kapanmadı bende cumartesi günü alışveriş yaptım bende Murat'ın dediğinden alıcam dün gezide hiç üşümemiş kanıtlandı fiyatıda makul ve kaliteli bi malzemeye benziyor.

Yorum yap

boyraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      İçlik olarak yün uzun dondan iyisini tanımam. Mahmutpaşa'da alt üst 12 tl
                      +1 katılıyorum .Bizzat denedim. Sonuç mükemmel. Kotun altına vs güzel oluyor.

Yorum yap

kaca aldın acaba revıt ıclıgı
                        Sanırım 60 tl civarıydı.Çok ucuz.
                        Aldığım yer Ansal'ın Natulius'a yakın bir mağazası.
                        Burada aslen trekking,kayak,surf ve çeşitli sporlara ilişkin elde kalmış yada 2.sezona girmiş ürünler satılıyor.Fiyatlar genelde uygun.Motorla ilgilide ara sıra malzeme geliyor.Tavsiyem buraya ara sıra uğranması.Gidip içeride arayıp soracaksın.Kışlık mont ,bot türüde iyi şeyler var.Hatta kask içi için mesela yüzücü kulaklığını bile oradan aldım.
                        Tam adresini söyleyemem ama tel 0216340 89 34.Bir hanım yöneticisi var.

Yorum yap

Asics ve çeşitli markaların spor için olan taytlarınıda deneyebilirsiniz özellikle asics, asics le kışın sabah 6-7 gibi hava 0 derece gösterirken indiğim antremanlarda 0 üşüme motorda denemedim ama sıcak tutacağına eminim.

Yorum yap

Geçen sene olumlu yorumlar neticesine feyizoğlu mağazasından bu üründen almıştım, kendim kullanma fırsatım olmadı ama markalı pahalı ürünlere göre ekonomik ve iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum.
                            http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...404&ShowPane=2

Ayrıca kardeşime tchibo mağazasından kayakçıların kullandığı termal içliklerden almıştık, bu ürün içinde olumlu yönde bilgiler duymuştum. Kendime alacak olsam önce tchibo mağazalarında satılan üründen alırdım, bulamazsam feyizoğlundaki üründen satın alırdım.

Yorum yap

Ben uzun araştırmalarım sonucu tercihimi Tucano Takeaway den yana kullandım. Sıcaklık ve pratiklik konusunda çok memnunum. İlk aldığımda üzerime oturtamıyordum boşluklar kalıyordu ama beli doğru yere oturtunca hiç boşluk ve uyumsuzluk kalmadı.

Her gün köprüyü aşarak 60 km yolu sabahın en ayaz saatinde hemen hemen hergün yapıyorum ve takeaway'le çoğu zaman gereğinden fazla ısındığımı hissediyorum. Mototalden 85 tl ye almıştım. Mümkünse kendinize olandan 1 boy büyüğünü malın ki boşluk kalmasın.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X