Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

BURGMAN 400 Çanta Bağlantı Aparatı ve çanta

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

topcase..

özgür bey dilersen çantayı aldıktan sonra buraya gelip kendinde aynı ustaya yaptırabilirsin yaklaşık yarım günde biter sanırım ..

Yorum yap

1) Kappa,Givi gibi markalar dışında biraz daha uygun fiyatlı çantalar buldum.Ancak bunları takmak için nasıl bir aparat lazım.Hepsi birbirine uyuyormu.Çünkü çantanın içinde bir bağlantı aparatı vardı,buna rağmen satıcı burgman için taşıyıcı aparatını başka yerlere sordu.Yani burgmanlar için sadece standart bir aparatmı var? (Sordurduğu taşıma parçasının fiyatı zaten çanta kadar) D
      [B]Dostum gidip GIVI V46almanı tavsiye ederim. Başta pahalı gelir fakat materyal olarak diğerlerinden çok daha kaliteli. Orjinal AN400 aparatı ayrı satılır./B]

2) Sissy barı çıkarıp,çantanın sırt dayama kısmı ile koymak istiyorum.yani bağlantı demirsiz,
      AN400 2006 model ve öncesinde biraz modifikasyon ile sissy barı çıkartıp takabilirsin. 2007 ve sonrasında orjinal çanta ayağı sadece sissy bar çıkartılarak monte ediliyor zaten...

3) bu çantalar dan zamanla ses gelir mi?
      Kullanırken gıcırtı yapar ama AN400'ün varyatör sesinden duyman zor o yüzden sorun yok.

4) artçı sırtını dayarsa kırılıp tehlike arz edermi?
      Normal koşullarda kırılmaz ama limitlerini zorlama derim. Hepsi neticede bir fizik kuralına bağlı olarak çalışıyor...

Motorunun hayırlı olmasını ve kazasız keyifli günlerde kullanmanı dilerim...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X