Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Kymco Like 200i

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kymco Like 200i

Şehiriçi kullanım için tavsiye eder misiniz, yakıt değerleri hakkında bilgisi olan var mı, performansı nasıldır, bilen duyan kullanan var mıdır, teşekkürler

ilk görddüğümde tipi çok hoş gelmişti ,fakat sonra düşününce vespaya bu kadar öykünmesi bana çok saçma geldi..yani çin malı olsa anlarım ama kymconun buna tenezzül etmemesi gerekirdi bana göre..ikinci olarak,boyunuz 1 70 den uzunsa almayın derim...diz mesafesinde ergonomi sorunu var gibi... komşumda var oturunca çok garip geldi bana ...birde galiba like200 yazsada motoru 160 cc falandı...yani uzak mesafelere zorlamaya gelmez... ...fiyatını bilmiyorum ama ben olsam o fiyatlara yakın honda ps150ie,yamaha dexter,liberty falan bakarım...diğer teknik konuları sitenin ustalarına bırakıyorum..hangisini alırsanız alın keyifle kullanın..

Yorum yap

Bizim sitede Like hem 125 hem 200 kullanan Bolu'lu bir arkadaşımız vardı.Hatta bir şarkı klibini de yayınlamıştı sesi de çok güzeldi.
      2 motoru da birbirinden güzeldi.
      Nickini şu an çıkaramadım, dilimin ucunda ama bir türlü hatırlayamadım
      Fecri abi sanırım hatırlar.

Yorum yap

En olumlu yani yakıt tüketimi, cok az yakıyor. Ancak bana 160cc yetersiz geliyor. Forumlardaki buyuklerimizi dinleyerek ilk motor olarak daha düşük cc lı tercih ettim. Yaz sonu satıp yamaha xmax 250 ve benzeri daha kalipli bir motor alicam. Kullanımına ihtiyacına bağlı seni uzmeyecek sorunsuz bir motor. Bir de farklı bi konu tabi Ama taninmis bi marka değil ben mesela bi daha ki motorumu kesinlikle tanınmış bir marka alicam. Honda yamaha Suzuki vespa piaggio dışına cikmiycam. Biri markasını sorunca anlayamıyorsunuz ve çin mali düşüncesini silemiyorsun ilk etapta . Gerekirse 2. El alicam butceme uygun yaşına bakmiycam..

Yorum yap

Merhabalar,
          2011 Model Kymco Like 200i satın aldım dün akşam gaziosmanpaşadan ataşehire ilk yolcuğumu yaptım.
          İlk izlenim kalkışı çok seri beklentimin çok üstünde çıktı daha önce Runner VXR 200 vardı kalkşı hemen hemen aynı diyebilirim.
          Abimdeki 2012 kymco xciting 250 ile kalkış testi yaptık muhtemel hafiflikten kalkışta geçtim sonra abim yürüdü gitti tabi.
          100 km hıza düz yolda rahatlıkla çıkabiliyor.
          son hızı 110 KM sürekli olarak bu hızlarda gidilebiliyor ve hiç şişme yavaşlama olmadı hava sogutma olmasına rağmen.
          GİVİ uzun ön cam taktırmış aldığım kişi rüzgarı hiç hissettirmiyor,

Sadece koltuktan biraz rahatsız oldum. Fuara özel yapılmış bir koltuk var üstünde. belki müdahele ettirebilirim koltuğa.
          Yakıt sarfiyatını da test edip bilgilendirme yaparım.

Yorum yap

murat kolaçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Bizim sitede Like hem 125 hem 200 kullanan Bolu'lu bir arkadaşımız vardı.Hatta bir şarkı klibini de yayınlamıştı sesi de çok güzeldi.
            2 motoru da birbirinden güzeldi.
            Nickini şu an çıkaramadım, dilimin ucunda ama bir türlü hatırlayamadım
            Fecri abi sanırım hatırlar.

Bolu'dan Tuna idi arkadaşımızın adı galiba.
            En son Like ın selesini turuncu yapmıştı sanırım.

Utku, Kymco nun yeni Grand Dink 250i si var onu da incele.
            Ve Daelimim maxi 250 sini de.

Yorum yap

nazim36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ilk görddüğümde tipi çok hoş gelmişti ,fakat sonra düşününce vespaya bu kadar öykünmesi bana çok saçma geldi..yani çin malı olsa anlarım ama kymconun buna tenezzül etmemesi gerekirdi bana göre..ikinci olarak,boyunuz 1 70 den uzunsa almayın derim...diz mesafesinde ergonomi sorunu var gibi... komşumda var oturunca çok garip geldi bana ...birde galiba like200 yazsada motoru 160 cc falandı...yani uzak mesafelere zorlamaya gelmez... ...fiyatını bilmiyorum ama ben olsam o fiyatlara yakın honda ps150ie,yamaha dexter,liberty falan bakarım...diğer teknik konuları sitenin ustalarına bırakıyorum..hangisini alırsanız alın keyifle kullanın..
              hort konulara pek cevap yazmam ama bu abimiz bana tercüman olmuş.

Yorum yap

sinansari_fb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Merhabalar,
                2011 Model Kymco Like 200i satın aldım dün akşam gaziosmanpaşadan ataşehire ilk yolcuğumu yaptım.
                İlk izlenim kalkışı çok seri beklentimin çok üstünde çıktı daha önce Runner VXR 200 vardı kalkşı hemen hemen aynı diyebilirim.
                Abimdeki 2012 kymco xciting 250 ile kalkış testi yaptık muhtemel hafiflikten kalkışta geçtim sonra abim yürüdü gitti tabi.
                100 km hıza düz yolda rahatlıkla çıkabiliyor.
                son hızı 110 KM sürekli olarak bu hızlarda gidilebiliyor ve hiç şişme yavaşlama olmadı hava sogutma olmasına rağmen.
                GİVİ uzun ön cam taktırmış aldığım kişi rüzgarı hiç hissettirmiyor,

Sadece koltuktan biraz rahatsız oldum. Fuara özel yapılmış bir koltuk var üstünde. belki müdahele ettirebilirim koltuğa.
                Yakıt sarfiyatını da test edip bilgilendirme yaparım.
                Sanırım benim eski motosikleti satın almışsın. Ahmet beye ben satmıştım 5 ay önce. Like 200 çok seri, frenleri muhteşem, bana göre tek eksi yönü ayak mesafesi kısa, onun dışında güzel bir motosiklet. Like 125 lere 3000 TL istiyorlar. Like 200İ için 3800 TL fiyat aralığında alınabilecek en güzel enjeksiyonlu motosiklet.Hayırlı olsun güle güle kullan. Koltuğu beni pek rahatsız etmedi, değiştirmek istersen maslak oto sanayide 100 TL civarına güzel kaplama yapıyorlar. Buda bendeyken resimleri.Bendeyken cam yoktu.

Yorum yap

bence fiyat çok makul neden diyecekseniz.

o kalitede enjeksiyonlu scooter o fiyata çok zor. millet o paralara gidip ybr cbf alıyor. acıyorum vallahi.

Yorum yap

Evet Ahmet abiyle aynı şirkette çalışıyoruz, Motorunu sormuştum nasıl diye sadece satmasını için ikna ettim hiç bakmadım dedim abi alıyorum gittim dün akşam aldım onada sym bakıyoruz şimdi İstanbul parka giderken rahat etmek istiyor muş

Yorum yap

sinansari_fb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Evet Ahmet abiyle aynı şirkette çalışıyoruz, Motorunu sormuştum nasıl diye sadece satmasını için ikna ettim hiç bakmadım dedim abi alıyorum gittim dün akşam aldım onada sym bakıyoruz şimdi İstanbul parka giderken rahat etmek istiyor muş
                      Selam söylersin, Ahmetin sana selamı var dersin. Tekrar hayırlı olsun.

Yorum yap

Hemen ilettim abi Teşekkür ederim ahmet abi

Yorum yap

sparcogs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Sanırım benim eski motosikleti satın almışsın. Ahmet beye ben satmıştım 5 ay önce. Like 200 çok seri, frenleri muhteşem, bana göre tek eksi yönü ayak mesafesi kısa, onun dışında güzel bir motosiklet. Like 125 lere 3000 TL istiyorlar. Like 200İ için 3800 TL fiyat aralığında alınabilecek en güzel enjeksiyonlu motosiklet.Hayırlı olsun güle güle kullan. Koltuğu beni pek rahatsız etmedi, değiştirmek istersen maslak oto sanayide 100 TL civarına güzel kaplama yapıyorlar. Buda bendeyken resimleri.Bendeyken cam yoktu.

bahsettiğiniz fiyatlar ikinci el fiyatları mı?

Yorum yap

evet ikinci el fiyatları.

Yorum yap

bu ülkede 3800tl ye km düşürülmüş br ler satılıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X