Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Honda Nc 750 d Integra

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Motorunuz hayırlı olsun çıktığından bu yana çok alınıp satılan motorlar arasında kimine göre çok sevilen kimine göre tutulmayan bir motor sizlerin de görüşlerini merak ediyorum.

İyi günlerde kazasız belasız kullanın.

Yorum yap

• Merhaba,

Herkese kullandığı motorun hayır getirmesi dileğiyle;

2015 integra NC 750 D kullanıcısıyım.

İntegra beni her yönden fazlası ile tatmin ediyor. Birçok motor değiştirdim ve en sonunda İstanbul şehiriçi ve uzun yol kullanımına uygun olarak, güç, konfor, ekonomi, rüzgar ve soğuktan koruma konularında aradığımı integra'da buldum. Bundan sonra ancak model yenilerim diye düşünüyorum. Benim için en önemli kriterler aralardan rahat geçebilmesi, rüzgar ve soğuktan koruyabilmesi idi, diğer getirileri bana extra oldu.
      Almayı düşünenlere tavsiye ederim. Kısmet olursa ben 2016 modelini düşünüyorum. Herkesin gönlüne göre hakkında en hayırlı motora sahip olmasını dilerim.

Yorum yap

• Arkadaslar merhaba.
        Butcem dolayisiyla 2.el nc700 almayi dusunuyorum ama araştırdığım zaman km cok fazla gözüküyor.en az 18000. Sizce ne gibi sorunlar ile karsilasirim.nelere dikkat etmem gerekiyor.
        Daha once forza kullandim ve sattim su anda deli gibi integra bakiyorum almak icin.
        Sizce forzayla integra arasinda cok fazla kg farki hissedilirmi? Su ana kadar kullandigim en yuksek ccli motor forza idi.integra ya hic binmedim ve biraz kaygilarim var acikcasi.

Yorum yap

• Arkadaşlar bende geçen ay Nc 700 dc integra aldım 2012 model 6.000 km de. Az önce yolda vites göstergesi - işareti olarak yanıp sönmeye başladı, motorun gidişinde vites atışında ve N ile D arasında geçişlerde problem yoktu. Otoparka çektim stop ettim anahtarı çıkardım taltım çalıştırdım ve normale döndü. Şimdi kitapçığına bakıyorum şanzumanınızda ciddi problem olabilir servise götürün diyor. Başına böyle birşey gelen var mı?

Yorum yap

• Unleashed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkadaslar merhaba.
            Butcem dolayisiyla 2.el nc700 almayi dusunuyorum ama araştırdığım zaman km cok fazla gözüküyor.en az 18000. Sizce ne gibi sorunlar ile karsilasirim.nelere dikkat etmem gerekiyor.
            Daha once forza kullandim ve sattim su anda deli gibi integra bakiyorum almak icin.
            Sizce forzayla integra arasinda cok fazla kg farki hissedilirmi? Su ana kadar kullandigim en yuksek ccli motor forza idi.integra ya hic binmedim ve biraz kaygilarim var acikcasi.
            18 bin nedir böyle makinalara

Yorum yap

• 2015 İntegra nc750d kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim. İntegra çok dengeli ve yola yapışarak gidiyor hissi veriyor. Bu sebeple 240kg'lık ağırlığını kesinlikle hissetmiyorsunuz. Ağırlığı ancak üzerine binmeyerek kenarından tutup sağa sola manevra yaptırırken hissedersiniz.

Yorum yap

• Merhaba arkadaşlar
                2015 model honda integra için makul elcik koroma önerisi olan var mıdır? Elin içine sokulduğundan değilde rüzgar siperliği gibi olandan.
                Ayrıca vites D modundayken egzoz sesi pek hoş gelmiyor bana, biraz tok sesli bir egzoz önerebilir misiniz? Derdim ortalığı yıkmak değil 😉

Yorum yap

• Merhabalar uzun aradan sonra 2016 750 d ile aranıza katıldım saygılar

Yorum yap

• Pae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Merhabalar uzun aradan sonra 2016 750 d ile aranıza katıldım saygılar
                    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız günler dileğiyle.
                    …Daha önceki integra modellerinden birini kullandınız mı, kullanıcıya ne gibi farklar hissettiriyor?

Yorum yap

• arkadaşlar integranın ön far tasarımı 2017 de değişme gibi bir durumu varmı,nette bişey bulamadım integra almak istiyorum ama bu demode olmuş tek far tasarımı hiç hoşuma gitmiyor,,cbr 250 bile 2014 de çift far tasarımına gitti integra hala eski tas eski hamam,,nette bişey bulamadım gören bilen duyan varmı

Yorum yap

• Baya iyiymiş fotosu var mı?

Yorum yap

• fiyat aralıkları nasıl?

Yorum yap

• Arkadaşlar, forum neden ölü, kullanıcılara ne oldu, başka motosikletlere mi geçtiniz?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X