Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Piaggio X Evo Bilgi Paylaşımı

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bende çok memnunum motorumdan ve şaunda uzun yıllar kullanırım diyorum değiştiririmsem x evonun yerine alacağım motor yeni bir xevodur

Yorum yap

• Engin Ençetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Doğukan ben yardımcı olayım sana..

[/SIZE]
      son 2 eksiğim kaldı. bir, takım conta istemiş usta, contalar da takım olarak satılmıyormuş herhalde bunun kodu lazım bir de kaç adet gerekiyor?

son olarak ta benim aldığım yerde yağ pompası stokta yok önerebileceğiniz yer var mı?

tşk.

Yorum yap

• elmanchego Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        son 2 eksiğim kaldı. bir, takım conta istemiş usta, contalar da takım olarak satılmıyormuş herhalde bunun kodu lazım bir de kaç adet gerekiyor?
        son olarak ta benim aldığım yerde yağ pompası stokta yok önerebileceğiniz yer var mı?tşk.
        875111 Karter Conta
        875112 Silindir Alt conta
        831174 Silindir Kapak Conta
        846098 Yağ Kapak Contası

Bunun dışında bir ihtimal ihtiyaç olabilir.

847116 Krank Keçe Kapağı
        436438 Sibop Lastiği 4 adet alınması gerekiyor.

82948R Yağ pompası Ferco Motorun elinde 2 tane gözüküyor. Fiyatı KDV dahil 300 TL.

Başkaaaaa....

Yorum yap

• Bu kadar tşk ederim

Yorum yap

• Yahu daha öncede sormuştum ama arada kaynadı benim xevonun ön ve arka bagaja full face ls2 kask sığmıyor yan çevirince zar zor sığıyor sizde de öyle mi?

Yorum yap

• Besamiaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Yahu daha öncede sormuştum ama arada kaynadı benim xevonun ön ve arka bagaja full face ls2 kask sığmıyor yan çevirince zar zor sığıyor sizde de öyle mi?
              X EVO 400 e ön tarafa tam kapalı ve çene açılır kask sığıyor benim... arka bağajada uğraşınca da ls2 kapalı kask ve çene açılır givi kask sığıyor
              Konu astrafik tarafından (http://www.scooturk.net/member/5532-astrafik Saat 28-09-2013, 20:53 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

• Arka bagaja full face kaskın açık bölümü sağ tarafa bakacak şekilde ve yan şekilde koyacaksınız. Açık kısmı sol tarafa bakınca sığmaz.
                Ön bagaja da cam tarafı arkaya bakacak şekilde koyulacak.

Yorum yap

• ceko35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arka bagaja full face kaskın açık bölümü sağ tarafa bakacak şekilde ve yan şekilde koyacaksınız. Açık kısmı sol tarafa bakınca sığmaz.
                  Ön bagaja da cam tarafı arkaya bakacak şekilde koyulacak.
                  Acaba 1000-1500 tl verilen bir shoei veya arai kaskı yan şekilde koyan var mı çizilir gider yahu kaldıki bir çok kişi "rahat rahay 2 full face kask sığıyor" diye yorum yapmış arkadaşlar bence rahat rahat 2 kask sığmıyor zorla sığdırılıyor

Yorum yap

• Eliniz alışınca çok rahat ve iki saniyede sığıyor. Eğer kaliteli bi kask alırsanız arkaya koyar ls2 yide ön tarafa koyarsınız ben bir yıldır sürekli iki kaskla geziyorum ve hiçbiri çizilmedi.

Yorum yap

• Ben de Schubert J1 ve ls2 yarım kask var. Schubert yan koyunca selenin altına sığıyor. LS2 de sorun yok zaten. birini seleye birini de arka çantaya koyuyorum.

Yorum yap

• y.dışından alacağım parçaların toplam değeri 2000 tl yi ağılığı da 5 kg yi buluyor... gümrüğe takılacak gibi oradan gelen birine valizinde getirtsem daha mı iyi olur?

Yorum yap

• elmanchego arkadaşımız motoru toplayabildiniz mi acaba?

Yorum yap

• elmanchego Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            y.dışından alacağım parçaların toplam değeri 2000 tl yi ağılığı da 5 kg yi buluyor... gümrüğe takılacak gibi oradan gelen birine valizinde getirtsem daha mı iyi olur?
                            %100 takılır hatta sorunda çıkabilir

merak ettim nedir bu kadar masraflı olan parçalar!

Yorum yap

• Bildiğim kadarıyla komple motor yapıyor arkadaş.

Yorum yap

• X evo 250-400 bagajları aynı değildir. 250 motor daha az yer tuttuğu için daha büyüktür.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X