Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Honda Pcx

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• teşekkürler, hayırlı sürüşler

Yorum yap

• geçen hafta salı günü yağmur altında 45 dakika kadar kullandım motoru, lastikler çok sorun çıkarmadı fakat dikkat seviyem o kadar yüksekti ki garaja girdiğimde gözlerimin yorulduğunu farkettim.Lastiklere güvenim bir türlü tam anlamıyla sağlanmadı. Bununla birlikte cuma günü beyoğlunda galatasaray meydanında Cafe Nerro nun önünde beyaz bir pcx gördüm lastiklerini michelin city grip yapmış, lastik genişliği hoşuma gitti, duruşu dahi güven verdi. Aramızda lastik değiştiren ve fikir paylaşabilecek olan var mı ?

Yorum yap

• ahmetgenc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bence de bi ara buluşalım.
        başka kim var ki?
        Valla şu an icin Ankara'da bildigim baskası yok. Sadece bizim buralarda (Konutkent) bir PCX daha gördüm. Forumdan çıkabileceğini düşünüyorum. Ayrıca Honda Pcx Club Türkiye'nin Facebook sayfasına yazacağım. İlgilenen Ankaralı PCX'çiler olur mu onu öğreniriz. Olmadı ikimiz bir gün buluşup turlayabiliriz Ahmet.

Yorum yap

• herkeze selam ben izmir'den sinan 3 gunluk pcx sahıbıyım tabıkı sayenızde yapmıs oldugunuz guzel yorumların etkısıyle uctum ve aldım sansımada beyazı yenı kasadaydııı....sımdılık cok memnunum ama acaba 250 lık bır motormu alsaydım demeden kendımı alamıyorum nedenı motorun yetersızlıgı degıl sanırım benım ac gozlulugummmm

Yorum yap

• Hişttttt sesini çıkartma en iyi motoru aldın.Güle güle iyi günlerde bin selamlar

Yorum yap

• motor almaya karar verdiğim motor ilk gördüğümde vurulmustum ona, scooter cı olmama vesile olan motor iyiki o gün karşıma çıkmışsın

Yorum yap

• emrahergene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Valla şu an icin Ankara'da bildigim baskası yok. Sadece bizim buralarda (Konutkent) bir PCX daha gördüm. Forumdan çıkabileceğini düşünüyorum. Ayrıca Honda Pcx Club Türkiye'nin Facebook sayfasına yazacağım. İlgilenen Ankaralı PCX'çiler olur mu onu öğreniriz. Olmadı ikimiz bir gün buluşup turlayabiliriz Ahmet.
                ben de varım

Yorum yap

• emrahergene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Tamam. Hatta ben küçük geziler bile planlıyorum mesela Kızılcahamam.
                  Ayaş ve Beypazarına tek başıma gitmiştim,
                  http://www.scooturk.net/showthread.php?t=14502
                  ancak grupla daha zevkli olur.

ovunct Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ben de varım
                  Övünç seni biran unutmuşum kusura bakma.
                  şimdiden 3 kişiyiz demektir.

Yorum yap

• Sorun değil, ne zamandır takip edemiyorum forumu.

Demek tek başına Ayaş, Beypazarı.
                    ben cesaret edemem valla, helal olsun

Yorum yap

• PCX 125 uzun dönem incelemem ;

http://motosikletliyasam.wordpress.c...25-incelemesi/

Yorum yap

• ovunct Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Sorun değil, ne zamandır takip edemiyorum forumu.

Demek tek başına Ayaş, Beypazarı.
                        ben cesaret edemem valla, helal olsun
                        bir gün belki beraber yine cesaret ederiz

Yorum yap

• melsin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          herkeze selam ben izmir'den sinan 3 gunluk pcx sahıbıyım tabıkı sayenızde yapmıs oldugunuz guzel yorumların etkısıyle uctum ve aldım sansımada beyazı yenı kasadaydııı....sımdılık cok memnunum ama acaba 250 lık bır motormu alsaydım demeden kendımı alamıyorum nedenı motorun yetersızlıgı degıl sanırım benım ac gozlulugummmm
                          hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

Yorum yap

• ben de pazar günü yedigöller turu yaptım.Bol virajlı,zaman zaman çamurlu bir yolculuk oldu.pcx için şu an diyebileceğim tek şey çok oynak,fingir fingir bir motor olduğuSanki her an altımdan kayıp gidicek hissi veriyor.yolculuk sonunda 242 km de yedeğe düştü.Halen benzin almadım,yedek depoyla ne kadar gidiceğini görmek istiyorum.Hem deponun gerçekten 6 lt alıp almadığını test etmiş olucam.

Yorum yap

• ahmetgenc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Tamam. Hatta ben küçük geziler bile planlıyorum mesela Kızılcahamam.
                              Ayaş ve Beypazarına tek başıma gitmiştim,
                              http://www.scooturk.net/showthread.php?t=14502
                              ancak grupla daha zevkli olur.

Övünç seni biran unutmuşum kusura bakma.
                              şimdiden 3 kişiyiz demektir.
                              Ahmet, az önce okudum forumdaki gezi yazını, hakikatten cok keyifli gezmişsin, tebrik ederim. Özenmedim desem yalan olur. 😊 Dediğin gibi Övünç arkadasımızın eklenmesiyle sayımız şimdilik 3 oldu.

Güzel bir rota planlamissin. Sikilmazsan aynı rotayı da tekrarlayabilir ve/veya yeni rotalar üzerinde fikir birliğine varabiliriz.

Yorum yap

• cantor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                geçen hafta salı günü yağmur altında 45 dakika kadar kullandım motoru, lastikler çok sorun çıkarmadı fakat dikkat seviyem o kadar yüksekti ki garaja girdiğimde gözlerimin yorulduğunu farkettim.Lastiklere güvenim bir türlü tam anlamıyla sağlanmadı. Bununla birlikte cuma günü beyoğlunda galatasaray meydanında Cafe Nerro nun önünde beyaz bir pcx gördüm lastiklerini michelin city grip yapmış, lastik genişliği hoşuma gitti, duruşu dahi güven verdi. Aramızda lastik değiştiren ve fikir paylaşabilecek olan var mı ?

Ben de yakıt konusunu merak ediyorum. Yabancı bir sitede sordum, farketmediğini söyledi bir kullanıcı. Şu an için lastik değişimi düşünmüyorum. Bunları bitiririm heralde.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X