Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Çok sevdiğim Burgman'ım sonunda benden koptu.

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Çok sevdiğim Burgman'ım sonunda benden koptu.

Arkadaşlar bu sabah itibarıyla 3,5 senedir zevkle kullandığım ve 35.000 km Yol yaptığım benim en iyi yol arkadaşım Burgman 650'mi sattım.
    İnanın giderken göz yaşlarımı tutamadım. Resmen hüngür hüngür ağladım. Sanki şu anda bir parçam eksik gibi.
    Meğer onu ne kadar çok seviyormuşum...
    Yeni sahibi olan beyfendi motoruma atladığı gibi Ankara'ya götürdü. Güle güle kullansın demekten başka yapacak birşeyim kalmadı.

Hayırlı olsun Kayhan.
    Veda fotoğrafı yok mu?

Bir 250-400 lük gelir mi yerine?

Yorum yap

hayırlısı olsun.. ben de yakın zamanda motorumu yeniledim, ama eski motorum giderken sizin yaşadığınıza yakın bişey yaşadım kaça sattınız bu arada motorunuzu..

Yorum yap

Hayırlısı olsun , sen belki sonra yine kaşınırsın kim bilir ; ) ben 47000 bakımını yeni yaptırdım...devam...

Yorum yap

Seni az çok anlayabiliyorum kardeşim.
          Düğünde bile piste getiren can yoldaşındı.
          Bir süre sonra motorlarımız canlanıyor adeta.
          Karakter kazanıyor. İsimlerini alıyorlar.
          Duygusal bir bağ oluşuyor aramızda.

Ancak düzen böyle, bir şekilde elimizden gidiyorlar.
          Yerlerini başkalarına bırakıyorlar.

Yeni gelecek olana da şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Yorum yap

Hayırlı olsun Kayhan. Şehir içi kullanmak için 250cc almayı düşünüyordun bir ara.

Yorum yap

Hayırlısı olsun Kayhan.

Yorum yap

Neyle avunacaksın şimdi Kayhan.

Şehir içi için ne düşünüyorsun?

Yorum yap

Üzülmeniz gayet normal..
                  Birlikte katedilmiş onca yol.Onca anı..Ve sizi sağ ve salim götürmüş hep A noktasından B noktasına.Bunun için de teşekkür borçlusunuz ona..
                  Yeni sahibi iyi bakar inşallah..

Yorum yap

Hepinize tek tek teşekkür ediyorum dostlar..
                    Motorumu sattığımda tam olrak 47908 kmdeydi. Motordan iyi anlayan Ankara'lı Cengiz bey'e çok sıkı bir pazarlık sonucu bana fiyatı kırdıra kırdıra 13.000tl ye aldı gitti motorumu...
                    Hala sattığıma inanamıyorum, sanki iki tur binip geri getirecekmiş gibi geliyor. Ama artık o çok uzaklarda..
                    Şehir içinde işimi görecek 250cc lik temiz bir motor arıyorum şimdi..

Yorum yap

Hayrlısı olsun,

Yorum yap

hayırlı olsun.belki yerini yenisi alır ?

Yorum yap

gojira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Hepinize tek tek teşekkür ediyorum dostlar..
                          Motorumu sattığımda tam olrak 47908 kmdeydi. Motordan iyi anlayan Ankara'lı Cengiz bey'e çok sıkı bir pazarlık sonucu bana fiyatı kırdıra kırdıra 13.000tl ye aldı gitti motorumu...
                          Hala sattığıma inanamıyorum, sanki iki tur binip geri getirecekmiş gibi geliyor. Ama artık o çok uzaklarda..
                          Şehir içinde işimi görecek 250cc lik temiz bir motor arıyorum şimdi..
                          hayırlısı olsun Kayhan yeni motorlarınla nice güzel yeni maceralara yolculuklara...
                          benim scarabeoyu verelim sana 50 cc az ama idare eder

Yorum yap

üzülmen normal.eminim bu kadar tutku olunca unutamassın tatlı anılarını hatırlar durur insan....ancak..artık ileriye bakmak lazım. 250 cc.işini görecek bir scotere bakmalısın.hadi hayırlısı.
                            gerçi erken bu öneri ama istersen temiz bir 250 cc. için benim ilana bir bak istersen belki beğenirsin scoturk ten bir arkadaşa gitsin isterim.alman önemli değil gerçekten çok temiz sıfır sayılır.selamlar
                            işte ilan linki:
                            http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6224856/detay/

Yorum yap

Bu günkü rakkamlarla 13000 az gibi geldi bana..dedim ya hayırlısı : )

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X