Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Peugeot Geopolis 250 hakkında yardım.

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Peugeot Geopolis 250 hakkında yardım.

Arkadaşlar sahibinden com.' da bu model bir motor gördüm, fiyatı ile beraber ilgimi çekti. Hem bu motorla ilgili fikirlerinizi, hemde motorun genel durumu ile ilgili referans verebilecek Bodrumlu dostlar var ise yardımlarını rica ediyorum.
    Saygılar.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86458114/detay

mekanık olarak hıcbır sorun cıkarmaz,granaj bıraz sorun olabılır...servısı varmı orada bılmıyorum,yuksek ıhtımal ıstanbuldan alırsınız granajları...

Yorum yap

2.eli 3tane olan bir motor
      Urkutucu

Yorum yap

mekanik ,motor vs olarak tamamen piaggio ile aynı diye biliyorum..

fiyat uygun görünüyor..

Yorum yap

Fiyatı makul temiz bir motor görünümünde. Güvenilir bir ustaya gösterdikten sonra beğendiyseniz neden alınmasın.
          İhtiyac olursa grenaj bulunur alınır. Motor Piaggio hersey var.

Yorum yap

Timur Tümer Nickli Üyeden Alıntı
            motor saglam ama piyasasi yok diye biliyorum.
            Katiliyorum

Yorum yap

Sanırım bu modelle ilgili fazla bir bilgi yok.

Yorum yap

peugeot guzel ve sağlamdır,fakat satısı fazla yok satıs olmayıncada parca olmaz mantıken.satıs nıye yok dıye sorarsanız sorumlu fırmalar sorumsuz ıkıncı nedenıde tanıtım ve reklamı yapılmıyor....

Yorum yap

kirpiiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  peugeot guzel ve sağlamdır,fakat satısı fazla yok satıs olmayıncada parca olmaz mantıken.satıs nıye yok dıye sorarsanız sorumlu fırmalar sorumsuz ıkıncı nedenıde tanıtım ve reklamı yapılmıyor....
                  Bana yakıt tüketimi, uzun yol performansı, artçılı kullanım durumunda artçının rahat edip edemeyeceği gibi konularda neler söylemek istersiniz?

Yorum yap

deposu 41-42 lıraya doluyor agresıf kullanmassan 300km yol gıder,ırı lastık ve yumusak amartısorlerı ıle kullanıcıyı pek yormaz.konforludur 2 kısıyıde rahatsız edecek yolculugu olmaz.
                    tek kısı performansı cok ıyıdır 2 kısı pek tatmın etmez cekıste azalma olur.
                    motorumun en cok tıpını sevıyorum,altımda beverly olsaydı aynı meraklı bakıslar uzerımde olmazdı

Yorum yap

kirpiiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      deposu 41-42 lıraya doluyor agresıf kullanmassan 300km yol gıder,ırı lastık ve yumusak amartısorlerı ıle kullanıcıyı pek yormaz.konforludur 2 kısıyıde rahatsız edecek yolculugu olmaz.
                      tek kısı performansı cok ıyıdır 2 kısı pek tatmın etmez cekıste azalma olur.
                      motorumun en cok tıpını sevıyorum,altımda beverly olsaydı aynı meraklı bakıslar uzerımde olmazdı
                      Teşekkürler verdiğin bilgiler için.

Yorum yap

onemlı degıl,kaza yapmadıkca hıcbır sorun yasamazsınız
                        mekanık,elektrık olarak cok rahat parca bulursunuz.fakat bır granaj kırılması canınızı sıkabılır....

Yorum yap

slm belli bir süre bumotorun satışı ve yetkili servisliğini yapmıştım
                          en büyük sıkıntı yedek parça idi üzerindeki motor piaggio kasa uzakdoğu plastik kalitesi ise piaggio ile kıyaslanamaz

Yorum yap

Timur Tümer Nickli Üyeden Alıntı
                            Sizi geopolis'e iten sebep nedir özel degilse.
                            Niye özel olsun.. 250 cc isteği, bütçe kısıtlılığı, büyük teker, enjeksiyon gibi sebeplerin bu motorda toplanmış olması. Yoksa illahada Geopolis diye bir şey yok.

Yorum yap

SPEEDY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              slm belli bir süre bumotorun satışı ve yetkili servisliğini yapmıştım
                              en büyük sıkıntı yedek parça idi üzerindeki motor piaggio kasa uzakdoğu plastik kalitesi ise piaggio ile kıyaslanamaz
                              Teşekkürler, dikkate alıcam.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X