Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Yeni Sym Joymax 250i aldım..

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yeni Sym Joymax 250i aldım..

Bugün şöyle hanımla ,çıkıp bir motorlara bakalım malum yaz geldi dedik..

Aslında xmax almak istiyordum, .

xmax yeni sym nin yanında çok sönük duruyordu..şahsi görüşümüz.Yamaha da Yamahadır tabiki..

Yamaha cı arkadaşlar yanlış anlamasın sakın,Ben yamahanın xmax,dragstar,virago ve fz6 sını kullandım..hiç bi şikayetim olmadı.

Hanımda yılların motorcusu gibi, bu xmax güzel değil,cılız duruo,camı çok kısa, arkası boş düşerim ben (sisy bar yok onu demek istio) e çanta takarız dedim yok bide onamı para vericez ,(joymax i göstererek) bunu al dedi bide joymax ın arkaya oturup ooo süper aynı burgman gibi ,acaip rahatmış., satıcıya direk bunu alıyoruz demezmi koptum orda..

Şok oldum...dedim pembesi varsa o olsun oldu olacak..

Velhasıl bayi de yıllardır alışveriş ettiğimiz yer olduğu için güzel bi pazarlıkla ,,joymax i bize sattı..(fiyatı lütfen sormayın özeldir,anlayışınız için teşekkür ederim)

cuma günü teslim alıcam ,, görünmekte ,artık detaylı yazar çizerim...

Herkeze kazasız belasız sürüşler..

Bu arada 1 haftada 4 adet benle birlikte 5 adet sattıklarını belirttiler,biz ordayken bir arkadaş xmax aldı,bir arkadaşta siyah joymax için kapora verdi. ballı geldim galiba.

6.sayfadaki yazımı ve resimleride buraya ekliyorum.

Evet arkadaşlar dün akşam itibarıyla motorumu almış bulunuyorum,usta ile birlikte paketinden çıkardık..

Henüz 30 km yapabildim,motor çok dengeli ,çok yumuşak yol alıyor ,gidon açısı ne yatık ne dik kullanıma izin veriyor ,kontrol çok iyi sağlanıyor.

Bagaj çok iyi 2 tane full face + 1 mont girer gibi..Lastikler yeni olmasına rağmen bi bakalım viraja nasıl girio dedik,çok şaşırdım ,motor kendi kendine yatıp kalkıyor.

Usb olayı harika telimin şarjı bitmek üzereydi taktım eve gelene kadar nerdeyse doldurmuş )

Aydınlatmalar gayet yeterli ..öndeli ledler çok vahşi yanıyor

Motorun üzerine oturunca kesinlikle 250 lik olamaz diyorsunuz.önceki kullandığım 250 lilere kıyasla ,fark mevcut.

Gösterge paneli ve ışıklandırma mükemmel..bu kadar güzelini hiçbir motorda görmedim.

Kaorifer sistemide gayet güzel acaip sıcak üflüo ,diz örtüsü olsa soba gibi olacak demekki..

Kullandıkça yorumları paylaşıcam..sormak istediklerinizide yanıtlarım ..

Herkese kazasız belasız sürüşler.

Bunlarda fotolar.

Konu cathedral tarafından (http://www.scooturk.net/member/1694-cathedral Saat 22-03-2013, 12:12 ) değiştirilmiştir.

Hayırlı olsun. İlk izlenimlerinizi motorunuzu aldıktan sonra bekliyoruz.

Yorum yap

Hayırlı olsun. Kazasız belasız...

Yorum yap

Hayırlı olsun,darısı yeni scooter düşünenlerin başına

Yorum yap

Hayırlı olsun.Bence çok güzel bir tercih yaptınız.Ön teker 14" oldu bagajı çift kask alıyor.Camı biraz daha yüksek gibi ayrıca plastik kaliteside arttırılmış gördüm.Tam şehiriçi için ideal bir model.Tek kusuru 14" ön 13" lastik çapları.

Yorum yap

Teşekkürler,arkadaşlar,

Cem bey
            dediğiniz gibi bagaj oldukça geniş çift tam kask alabiliyor ,ön cam eski sym den daha yüksek ,plastik kaliteside oldukça iyi yanındaki xmax ile aynı diyebilirim.Jantlar çok harika ve en güzeli arka tasarımı çok hoşuma gitti.aynaları kapatınca ,eski sym deki gibi gidona çarpmıyor rahat döndürebiliyorsunuz.

ön panelde usb girişi mevcut.

Yorum yap

Gürkan hayırlı olsun güle güle kullan.

Yorum yap

Hayırlı olsun aldığınızdaki ilk izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim kazasız belasız sürüşler

Yorum yap

Bi de ön kısımda soğuk havalarda sürücüyü ısıtması için sıcak hava tahliye kısmı var.

Yorum yap

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermeden keyifle sürmenizi nasip etsin.

Yorum yap

Erol YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Gürkan hayırlı olsun güle güle kullan.
                      e_buzcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Hayırlı olsun aldığınızdaki ilk izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim kazasız belasız sürüşler
                      Teşekkürler tabiki detaylı bilgiler vermeye çalışacam..

Yorum yap

Hayırlı olsun güle güle kullan, Joymax 250 almak isteyenler olursa 2-3 hafta içinde ozel bir fiyat verdirebilirim, neden derseniz 2-3 hafta sonra fiyatlarinin biraz daha aşağıya cekilmiş olacağı bilgisini aldım..
                        Konu Koray_Batuhan tarafından (http://www.scooturk.net/member/7019-koray_batuhan Saat 20-03-2013, 17:24 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Hayırlı olsun,iyi günlerde kullanın,selamlar..

Yorum yap

hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde kullanın..

Yorum yap

hayırlı olsun kazasız belasız

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X