Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Çalıntı CBR 600 F -34 GZ 1945-

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Allahtan korkmaz kuldan utanmaz itler altlarındaki motora bak GS le hırsızlığa gelmişler.İnşallah biryerde düşerde geberirsiniz töbe töbee yarabbim yaaa çok geçmiş olsun dostum wallahi çok üzüldüm insan böyle izleyince daha bi sinirleniyor.İşin garip tarafı ne kolay çaldılar ben bişey anlamadım bu işten...

Yorum yap

Bir adet disk kilidi bu kişiler için caydırıcı bir unsur olabilirdi. Motorlarınızı neden bu kadar başıboş bırakıyorsunuz anlamıyorum.

Yorum yap

Bu adamlar teskilatli gecen bir kapali otoparktan yine ayni bmw ile gelip motor caldilar. f650 gs ile hatta görüntüler konusunda tartistik. Acaba Bmw mi vs uzun uzun ayni motor yine iki kisi gelmislerdi. Senaryoda ayni bu adamlar yakalaninca bir cok olay aciklanir. Yine yer Istanbul ayni kisiler.
        Konu aallyy tarafından (http://www.scooturk.net/member/6302-aallyy Saat 28-02-2014, 20:02 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Yer yine istanbul kisiler ayni motorsiklet ayni f 650 gs bundan bir kac hafta belki ay önce otoparktan yine iki kisi gelip motor caldi bu kisiler. Guvenlik kamerasi göruntuleri mevcut olsa gerek. Renk ve model tam net degildi o goruntulerde, bunda ise gayet acik.

Yorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=wogwJc2PUlo&hd=1

Yorum yap

nasıl çalıştırıyo bukadar kısa zamanda

Yorum yap

Ben motorla nasıl çaldıklarına hayret ettim.
                Hep kamyona atıp kaçtıklarını düşünürdüm.

Yorum yap

motoru çalıştırmıyor arkadaşlar dikkatli izlerseniz yol yokuş aşağı (ilk motorun ayaklığa almasından belli) yokuş aşağı salıyor debriyaja basıp

r_samur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Ben motorla nasıl çaldıklarına hayret ettim.
                  Hep kamyona atıp kaçtıklarını düşünürdüm.
                  kamyona atıp kaçmak için motor ağır bir scooter olması lazım(oda eğer yokuş aşağı bir yol değilse) yoksa viteslide gerek yok diğer motor sağ ayağını çaldıkları motorun sol yolcu ayaklığına dayadığı zaman zaten hareket ediyor bu şekilde 20-30 km hızla gidiyorlar müsait bir yerdede eğer immobilizer yoksa düz kontak yapıp yola devam ediyorlar, bu şekilde gündüz vakti taksicilerin karşısında koca varaderoyu çaldılar kımsede noluyor napıyorsunuz demedi adamlar niye bellerini zorlasınlar her işin bir kolayı var memlekette
                  buyrun varedero çalınması
                  [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=jW07JQZa6ig[/YOUTUBE]
                  Konu malikbalaban tarafından (http://www.scooturk.net/member/7532-malikbalaban Saat 01-03-2014, 01:34 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Şerefsizler insan emeğine yapılan saldırı bu. siz çalışın didinin onlar kolayca alıp götürsünler. gördükçe beynime kan sıçrıyor.

Yorum yap

biz anahtarla zor çalıştırıyoruz adamlar şıp diye düz kontak yapıyor

Yorum yap

Motorda kilit yokmuş galiba. Ben de sormadım artık adam zaten üzgün diye. Motoru çalıştırmadan yokuş aşağı sallanıp gitmiş şerefsizler. Bi' de yani bir arkadaşın da dediği gibi adamların motor çalmaya geldikleri makine de GS yani. Gerçekten dikkat etmek lazım. Yeterli önlemi almak, adamları en azından caydırmak gerekli.

Ben bile Joyride'ımı sokakta bıraktığımda zincir ve alarmlı disk kilidi takmadan gitmiyorum. Mesela bazen biri gelip motorunu yanıma koyuyor, kontak kapatıp kilit milit takmadan gidiyorlar. Ben öyle yapamam. Bazen yoldan geçen insanlar falan dalga geçiyorlar bu motoru da bağlamışsın diye ama kimse kusura bakmasın ben parayı sokakta bulmuyorum. İsteyen istediği kadar dalga geçebilir. Ben kendimce önlemimi alıyorum.

Yorum yap

wilas35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Motorda kilit yokmuş galiba. Ben de sormadım artık adam zaten üzgün diye. Motoru çalıştırmadan yokuş aşağı sallanıp gitmiş şerefsizler. Bi' de yani bir arkadaşın da dediği gibi adamların motor çalmaya geldikleri makine de GS yani. Gerçekten dikkat etmek lazım. Yeterli önlemi almak, adamları en azından caydırmak gerekli.

Ben bile Joyride'ımı sokakta bıraktığımda zincir ve alarmlı disk kilidi takmadan gitmiyorum. Mesela bazen biri gelip motorunu yanıma koyuyor, kontak kapatıp kilit milit takmadan gidiyorlar. Ben öyle yapamam. Bazen yoldan geçen insanlar falan dalga geçiyorlar bu motoru da bağlamışsın diye ama kimse kusura bakmasın ben parayı sokakta bulmuyorum. İsteyen istediği kadar dalga geçebilir. Ben kendimce önlemimi alıyorum.
                          sana aynen katılıyorum..hatta ben 2 adet alarm lı disk kiliti kullanıyorum dışarıda..evde ise ayriyeten 2 adet de halat zincir..neden iki dersenız en azından biri ile uğraşırken öbürü titreşimden devreye giriyor..erinmeden yapmak lazım arkadaşlar emeğimiz alın terimiz..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X