Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Online Sohbet başlığı...

Kapat
Bu bir sabit konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ben hala alışamadım

Yorum yap

• Ben hala alışamadım

Yorum yap

• Ben hala alışamadım

Yorum yap

• selam mıllet tekrar dan aranızdayım uzun bı aradan sonra herkeze sevgıler saygılar

Yorum yap

• bir aralar buralar hep yeşillikti

Yorum yap

• slm. ben can 4 yil once canakkaledeydim. soykan hatirlarsan. simdi edirneye geldim.

Yorum yap

• can_kat24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                slm. ben can 4 yil once canakkaledeydim. soykan hatirlarsan. simdi edirneye geldim.
                Hoş geldin Can. )))

Yorum yap

• can_kat24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  slm. ben can 4 yil once canakkaledeydim. soykan hatirlarsan. simdi edirneye geldim.
                  Can merhaba hatırladım tabii ki, tayin mi çıktı Edirne'desin. Hoşgeldin tekrar, motor işlerine devam ediyor musun ?

Yorum yap

• hosbulduk arkadaslar 5059700385 telefonum.

Yorum yap

• su an 2015 xmax abs var. birakmadim motoru ama mardinde baya bi hirpalandik. belki bir yil bunla devam ederim ya da bu kis enduro alirim ama simdilik xmax ta yeterli. artik her yil iki motor degistirmeyi biraktim. scoturk ailesinin cok guzel etkinlikleri vardi. yeni sayfa duzenine alisamadim bi sey bulamiyorum. faaliyetlerden haberdar ederseniz sevinirim

Yorum yap

• slm yaşayan var mı?

Yorum yap

• Sesimi duyan biri varsa…herhangi biri. Lütfen. Yalnız değilsin".

Yorum yap

• Engin Ençetin abi nereden nereye? Burda sana tavsiye sorarken az önce bayimize yeni gelen Vespa ların kutularını açarken aklıma geldin ve buraya yazayım dedim.
                            10 sene sonra scooter tekrar kullanmaya başladım.Arada tonlarca tarz ve cc motor oldu.Şimdi ise halen büyük cc ve yanında hergün kullandığım scooter larım var.
                            Eski mekanım Scooturk e uğramadan da olmazdı.

Yorum yap

• Engin Ençetin abi nereden nereye? Burda sana tavsiye sorarken az önce bayimize yeni gelen Vespa ların kutularını açarken aklıma geldin ve buraya yazayım dedim.
                              10 sene sonra scooter tekrar kullanmaya başladım.Arada tonlarca tarz ve cc motor oldu.Şimdi ise halen büyük cc ve yanında hergün kullandığım scooter larım var.
                              Eski mekanım Scooturk e uğramadan da olmazdı.

Yorum yap

• Engin abi komşu ülkeyi çok sevdi. geri getiremiyoruz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X