Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Acemi Birliği Hayırlısıyla Bitti...

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Acemi Birliği Hayırlısıyla Bitti...

TÜM ARKADAŞLARIMA VE SEVDİĞİM ABİLERİME SELAMLAR

ACEMİ BİRLİĞİM HAYIRLISIYLA BİTTİ. BUGUN GÜZEL BİR YEMİN TÖRENİYLE ACEMİ BİRLİĞİ DÖNEMİNE SON NOKTAYI KOYDUM.

BURDURDA GERÇEKTEN RAHAT DENİLEBİLECEK GÜZEL BİR DÖNEM GEÇİRDİM.

USTA ASKER OLARAK GÖREV YAPACAĞIM YER OLARAK İSE

TEKİRDAĞ-BEŞİKTEPE 8. PİYADE ALAYI OLARAK BELİRLENMİŞ.

BU YER YAKINLIK OLARAK BENİ MEMNUN ETSE DE ASKERİYENİN İÇİ NE DURUMDADIR HİÇBİR FİKRİM YOK TABİ.

YİNE HERŞEYİN HAYIRLISI VE HERŞEY ALLAH cc DİYEREK ÇARŞAMBA SABAHI TESLİM OLACAĞIM. HERKESE SAYGILAR SELAMLAR.

Tekirdağ-Bekirtepe 8. Piyade alayı hakkında bilgisi olan arkadaşlarım varsa yorumlarını beklerim.

SAYGILARIMLA

SEDAT GÜNDOĞDU

hayırlısıyla biter inşallah kardeşim..

Yorum yap

Sedat, hayırlı olsun. Dağıtım iznine geldin ve bitti gidiyorsun öyle mi? Maşallah.

Yorum yap

Fecri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Sedat, hayırlı olsun. Dağıtım iznine geldin ve bitti gidiyorsun öyle mi? Maşallah.
        HAYIR FECRİ ABİ GELİRİM DE SON GÜN MÜ YAZARIM SİZLERE DAHA BU AKŞAM GELDİM 8 DE SİTE VE SİTE ARKADAŞLARIM OLARAK ÖNCELİKLERİM ARASINDASINIZ. HEPİNİZİ SEVİYORUM.

Yorum yap

Sedat hoşgeldin. Sitemiz üyelerinden Atay (Bandit) da Tekirdağ'da kısa dönem askerlik yapıyor. Belk bir araya gelirsiniz çarşı izinlerinde. Acemiliği de sağsağlim bitirmene sevindim Sedatcım.

Yorum yap

sedat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            HAYIR FECRİ ABİ GELİRİM DE SON GÜN MÜ YAZARIM SİZLERE DAHA BU AKŞAM GELDİM 8 DE SİTE VE SİTE ARKADAŞLARIM OLARAK ÖNCELİKLERİM ARASINDASINIZ. HEPİNİZİ SEVİYORUM.

Eyvallah kardeşim. İnşallah izninde bir araya geliriz bir çay içeriz...

Yorum yap

Sedat hayırlı olsun yeni görev yerin.Bu arada bekirtepe mi?,beşiktepe mi?Karar verebildin mi?

Yorum yap

Askerliğine orada devam etseysin kışı soğuk bir yerde geçirecektin...yine de soğuktan kurtulamamışsın Tekirdağ da soğuktur...
                Benim usta birliğim Kars tı ve böyle soğuk yoktur herhalde -25 lerde nöbet tutardık...
                Ama;işin ilginci Asya kıtasında acemi Avrupa kıtasında ustasın
                Hayırlı teskereler...

Yorum yap

Sedatcım hayırlı olsun acemilik bitti artık Mehmet değil Mehmetçik oldun...

Hayırlı Tezkereler Tekirdağ güzel yerdir hiç merak etme acemilik nasıl geçtiyse inşallah usta birliğinde öyle geçecek.

Çarşı izinlerinde bizi habersiz bırakma Tekirdağ gezimiz olduğunda da çarşı iznini ayarlarız hep birlikte görüşürüz belki kısmet olursa.

Bir ihtiyacın olursa ara lütfen, kendine iyi bak

Yorum yap

hayırlı teskereler sedat

Yorum yap

Sedat hayırlı olsun güzel en azından yakın yere düşmüşsün usta birliğinde motorunuda getirirsin çarşı günlerinde (Pazar günleri) organizasyonlara katılırsın beraber usta birliğini bitiririz

Yorum yap

Hayırlı olsun. Benim kardeşim şuanda Tekirdağ'da askerlik yapıyor moralini bozmak istemem ama bana anlattıkları kadarı ile kötü bir yer olduğu izlenimine kapıldım 1 ayda 2 kere duş alabilmiş. Son 4 gündür temiz su olmadığı için içemiyorlarmış.(kantin dahil ) Yemekler yenmediği için gıda ihtiyaçlarını sürekli kantinden alıyorlarmış. ( bisküvi ve meyve suyu ) Sabah 6 gece 22 sürekli eğitim yapıyorlarmış.

Belki acemi birliği böyledir bilemiyorum.

Yorum yap

Gözün aydın Sedat. İnşallah sağ salim kalınını da bitirir gelirsin.

Kırklareli'de askerlik yapan bir arkadaşım nasılsa yakın diye çarşı izninde İstanbul'a geliyordu, askerliğini yakıyordu az daha. Aman diyeyim öyle bir maceraya atılma.

Erol yazdıktan sonra gördüm senin mesajını, Allah iyiliğini versin

Yorum yap

Hadi hayırlısı Sedat birinci kısım bitti. İyi başladığı gibi iyi biter gerikalan da inşallah.

Yorum yap

Deryali ne yaptın sen

Sedat hayırlı tezkereler gelişmelerden bizleri haber etmeyi unutma..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X