Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Peugeot Satelis 400 ve 500

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Xevolation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende piaggio xevo 250 motorumu dün sattım. sıfır ayarında peugeot satelis2 400i buldum ama almak konusunda kararsızım. bir tane kullanıcısı yok mu bu motoru yorumlayacak ? herşeyi güzel ama kullanıcısı yok :S
    ben yamaha ironmax250 almış bulundum, sen satın alıp paylaşımda bulunabilirsin.

Yorum yap

Motor iyi ama maceraya gerek yok bence.

Yorum yap

Motoru çok beğenmiş olmama rağmen almadım arkadaşlar. hala aklımda ama yurt dışında dahi kullanıcısı olmayan bir motor. muhtemelen alırsam son sahibi olurum diye düşündüm.

Yorum yap

Xevolation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Motoru çok beğenmiş olmama rağmen almadım arkadaşlar. hala aklımda ama yurt dışında dahi kullanıcısı olmayan bir motor. muhtemelen alırsam son sahibi olurum diye düşündüm.
          Türkiye'de de çok tutulmayan bir motor, aslında motoru piaggio iyi ama uzun müddet binecekseniz almanız belki mantıklı yoksa piyasası yok. 400 ya da 500cc düşünüyorsanız Silverwing, Burgman modellerine bakmanızı öneririm.

Yorum yap

motoru piaggio değil artık. fransız kendi üretimi 39 bg 400 cc motor yapmışlar. aslında aldığım motoru 5 yıldan aşağı değiştirmiyorum ama yinede satmak istersem elimde kalır veya çok ucuza gider diye düşünüyorum

Yorum yap

Ben yeni 400 lugu cok alıp kullanmak ısterdım, ama bu dıstrıbutor vs ıle olmaz.

Yorum yap

aslında yeni distirbutoru isotlar oldu. sağlam firma.

Yorum yap

niyet yeni satelis 400 dü ama takas neticesinde satelis 500 almış bulundum. önceki sahibi biraz hor kullanmış olsada motor performas olarak yüksek hızlarda güzel 180km hızı görüyor. kalkış biraz hantal gibi olsada seri kalkış yaparak bu sorun görmezden gelinebilir. bir depo ile 265km yol gittikten sonra yedek ışığı yandı. seri kullanımda 200km de ikaz verebilir. detayları kullandıkça yazarım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X