Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Yamaha İzmir Bayisi

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yamaha İzmir Bayisi

Yamaha İzmir'de Akdemir Bayisi kapandığını öğrenmiş bulunmaktayım. Yeni bayi kim olucak ? Servis bölümü olucakmı vb soruların cevabını bilen kimseler varmıdır aramızda? İzmir için inşallah sektörü iyi tanıyan bir firma bayiliği alır.

izmirli yamahacılar için kötü haber!

Yorum yap

Aydında var şansınıza, zaten sahibi de forum üyesi, forum üyesi olan arkadaşlarımıza da fiyatlarda sağ olsun çok yardımcı oluyor, kendisinden bu güne kadar 4 motor aldım, ve hepsi de diğer bayilere göre çok avantajlıydı, bence motor almadan önce mutlaka YAMAHAUTKU nickli arkadaşımıza danışın.

Yorum yap

Firmasının ismi veya iletişim bilgilerine nasıl ulaşabiliriz ? Kuşadasına giderken bir ziyaret edelim .

Yorum yap

şu işe bak dünyanın en bilinen markalarından birisi türkiyede yıllardır can çekişiyor.

sektör koca bir commuter algısı içinde.. demekki yamahayı yamaha yapan beldeyama mopetler miş..

Yorum yap

Umarım Bayinin Lokasyonu güzel bir yerde olurda hem satışları iyi olur hemde bizde rahatça gideriz.

Yorum yap

bergama bayisi Akdemirlerin bayiliğinin iptal edilmesinden dolayı şuan Aliağa menemen bergama bölgesinin tek servisi durumuna geldi,bu yüzden servis kısmı tekrar yapılandırılıyor, daha büyük ve kapsamlı bir şekilde hizmet verecekler,yamaha dan orjinal takım ve tezgahları geldi ve servis kısmı komple yenileniyor

Yorum yap

Servis olarak Alsancak Stadyumunu geçtikten sonra Wolswagen bayisinin karşı sokağındakı servise gitmeye başladım. Çalışanları gayet ilgili bir servis.

Yorum yap

Akdemir neden bıraktı ya da bıraktırıldı ?...
                  O bölgede en büyük satış ve servis işini yapan bayi idi...
                  Adamların iş yapmaması çok düşük bir ihtimal..

2 sene önce bende orda bakım yaptırtmıştım...

Yorum yap

skyytr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Servis olarak Alsancak Stadyumunu geçtikten sonra Wolswagen bayisinin karşı sokağındakı servise gitmeye başladım. Çalışanları gayet ilgili bir servis.
                    Bu yerin adı yokmu?
                    Yenimi servis oldu?
                    Yamaha Türkiye nin sitesinde yetkili servis Bergama ve Aydın da gözüküyor!
                    Konu EliteTr tarafından (http://www.scooturk.net/member/3994-elitetr Saat 04-03-2013, 18:34 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

EliteTr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Bu yerin adı yokmu?
                      Yenimi servis oldu?
                      Yamaha Türkiye nin sitesinde yetkili servis Bergama ve Aydın da gözüküyor!
                      Cok yagisli bir gunde gittim bir plastik parca taktirmak icin tabelasina dikkat etmedim. Ama calisan genc arkadaslarla sohbetimde Yetkili Servis olduklarini bana soylediler . Zaten icerisi full yamaha scooter ve racing lerle doluydu. Forumdan bilen kimseler olmamasi cok sasirtici. Ben gittigimde xcity , xmas icerisi doluydu.
                      Bendeki telefonu arayip yarin servisin adini ogrenirim forum icin .

Yorum yap

KALAHAN Nickli Üyeden Alıntı
                        Zafer Motor sadece yetkili servis. Motosiklet satışı yok.
                        Evet Zafer Motor Yeni bayi kim olur bilemem ama bir hayırlı olsuna giderim. Zafer motor küçük bir serviste olsa çalışanları çok ilgili ve güleryüzlü . Şimdilik servisimi buldum diyebilirim.
                        Satış bayisi belli olduğunda paylaşan olur inşallah.

Yorum yap

Yamaha nın sitesinde Zafer motorun yetkili servis olduğuna dair hiç bir ibare , yazı yok.
                          Sadece yetkili servis diye söyleniyor.
                          Söz uçar , yazı kalır

Yorum yap

EliteTr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Yamaha nın sitesinde Zafer motorun yetkili servis olduğuna dair hiç bir ibare , yazı yok.
                            Sadece yetkili servis diye söyleniyor.
                            Söz uçar , yazı kalır
                            Yamaha TR sitesinde sadece yetkili bayi+servis adresleri var.

Bunun yanında sadece Yamaha yetkili servis noktaları da var ki bu motorunuzun kullanıcı el kitabında listelenmiş oluyor.

Zafer Motor da böyle bir yetkili servis, sadece servis olduğundan sitede yok ama kitapta var adı.

Yorum yap

hobidolap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Yamaha TR sitesinde sadece yetkili bayi+servis adresleri var.

Bunun yanında sadece Yamaha yetkili servis noktaları da var ki bu motorunuzun kullanıcı el kitabında listelenmiş oluyor.

Zafer Motor da böyle bir yetkili servis, sadece servis olduğundan sitede yok ama kitapta var adı.
                              Bir bilen cikti sonunda Bilgilendirme icin tesekkurler. Bende sasirdim internet sitesin yok denilince cunku calisanlar tek biz yetkili servisiz demislerdi.

Yeni acilacak servis ve satis noktasindan hala bir haber yok. Kahramanlar tarafinda acilmiyacagi kesin oralarda yeni bir dukkan hazirligi yok.

Bakalim Izmir Yamaha nerde olucak ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X