Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Artçı Için Sele Pedi Veya Minderi

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Artçı Için Sele Pedi Veya Minderi

Arkadaşlar selamlar,
    Eşim için (artçı) uzun yol mesafelerinde rahat bir yolculuk yapması için sele pedi,minderi almak istiyorum.Sitemizde alıp kullanan varmıdır,şayet kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum.Aşağıdaki linkde 350 tl var biraz pahalı geldi, daha ekonomik olanı varmıdır,şimdiden teşekkürler ederim paylaşımı olanlara.

MARCA _ MİLAS

Mehmet bey, bende eşim için aynı sıkıntıları yaşadım çözüm olarak az şişirilmiş hava yastığı kullandım pratikerden almıştım
    (3,5TL) ebat olarak en küçüğü onu bulmuştum ve çok olumlu sonuç aldık.Oturma yerine en yakın ölçülerde bulursan daha iyi olur yoksa airhawk için montaj gerekiyor her seferinde üzerinde bırakamazsın sök tak zaman ve sıkıntı benim çözüm ucuz ve yedekleme şansın var ayrıca indirip sele altına koyabilirsin.

Yorum yap

Teşekkürler Selim,hava yastığı hiç aklıma gelmemişti ,bencede iyi fikir ve çok ekonomik,denemede yarar var saolasın.

MARCA _ MİLAS

Yorum yap

Selim abiye katılıyorum. Carrefour'dan almıştım. Geçen hafta Ankara'ya gidip geldik. Artçım gayet rahattı.

Yorum yap

Airhawk i 1 aydir kullaniyorum . Esim icin 100 km uzerindeki seyahatlerde rahat yolculuk edebilmesi icin kullaniyoruz . Cok kaliteli bir urun fakat fiyati gercekten biraz pahali.Urunu ben satin almadim Avrupayi ve tum turkiyeyi motoruyla gezmis yakin bir arkadasim hediye etti bana Yani gonul rahatligiyla motorun ustunde birakamiyorsunuz her an calinabilir
          Bu nedenle uzun seyahatler icin ideal & sehir ici surusleri icin biraz gereksiz bir urun .

Tavsiye edermiyim ?

Uzun yolculuklar yapiyorsaniz ve butceniz elveriyorsa kesinlike !

Yorum yap

Bende bu ürünü aldım
            http://www.sepeteko.com/katlanabilir...eyahat-yastigi
            Artçı için çok güzel bir ürün

Yorum yap

Aycan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bende bu ürünü aldım
              http://www.sepeteko.com/katlanabilir...eyahat-yastigi
              Artçı için çok güzel bir ürün
              Bu kullanışlı ve işlevsel görünüyor Mehmet abi, dikkate al.

Yorum yap

Arkadaşlar merhaba bendede mi 25 var ve arka koltuk artçı için rahatsız. Bu pratiklerden aldığınız kava yaptığı nedir fotoğrafını yayınlayabilirmisiniz ve ya ucuz kullanışlı başka ne olur." Advakot "arkadaşın yolladığı link ye fotoğraf açılmıyor. Teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X