Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

motorsıklet ıcın hangı sınıf HGS alınıyor bılen yada alan arekadaslar varmı

Kapat
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• motorsıklet ıcın hangı sınıf HGS alınıyor bılen yada alan arekadaslar varmı

arkadaslar bu gun iş bankasına gıttım sırket ıcın arada hgs alayım dedım motorsıklet ıcın hangı sınıf oldugunu bulamadılar alan arkadaslar hangı sınıf hgs aldınız bılgı verırsenız sevınırım

bırde hgs mı ogs mı hangısını tercıh edersınız..! yanı ben hangısını alayım.

Ben 2ç hgsmi geçen hafta cuma aldım iş bankasından motorlar 1. sınıfa giriyor. HGS yi al dene memnun kalmazsan gidip OGS alırsın eğer işini HGS görüyorsa neden cihaz parası veresin ki.

Yorum yap

OGS de kalkacak deniyor, ondan dolayı hgs aldım ben de....

Yorum yap

eyw sagolun verdıgınız bılgıler ıcıcn tsk ederım 1. sınıf ıse araba ıle aynı ucret oluyor o zaman

Yorum yap

uğraşmak istemiyorsanız 40tl verip ogs alın. hgs sıkıntılı çünkü.

Yorum yap

3 dk önce garantiden 1. sınıf aldım

Yorum yap

Bencede OGS alın uğraşmassınız.Malesef motorsikletlerde 1. sınıf araç sınıfına giriyor arabalardan farkı yok.

Yorum yap

tutku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                3 dk önce garantiden 1. sınıf aldım
                İlginç. Bugün Bağlarbaşı Garanti'ye gittim. 20 dakika sıra bekledim. Ama gişe memuru ruhsatın motosiklet ruhsatı olduğunu görünce "motosklet"e HGS veremiyoruz hatta hiç bir banka da vermiyor" dedi.

Ben de yolum düşünce köprüden alırım diye düşündüm ve israr etmedim. Demek bankadan da alınıyor. Bunu duyduğum iyi oldu.

Yorum yap

OGS kalkana kadar devam, Hgs okudu okumadi derdi olmadan rahat rahat...

Hem de sistem o zamana kadar daha yayginlasmis olur.

Yorum yap

NAVY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    İlginç. Bugün Bağlarbaşı Garanti'ye gittim. 20 dakika sıra bekledim. Ama gişe memuru ruhsatın motosiklet ruhsatı olduğunu görünce "motosklet"e HGS veremiyoruz hatta hiç bir banka da vermiyor" dedi.

Ben de yolum düşünce köprüden alırım diye düşündüm ve israr etmedim. Demek bankadan da alınıyor. Bunu duyduğum iyi oldu.
                    ben alirkende gise memuru l3 yaziyor 3. sinif vs gibi biseyler geveledi. hemen ptt nin int sitesineen hgs detaylarindan siniflari gozune sokar gibi gosterince ikna oldu

Yorum yap

Ben 10 gun kadar once hgs aldim ptt'den. Kart olandan aldim. 15 lira kart ucreti kesiyorlar, gerisini istediginiz kadar dolduruyorsunuz. Giseden gecerken de cebimden karti cikartip elimle gosteriyorum. Simdiye kadar bir problem olmadi. Bu arada koprulerden 3.40 lira aliyor

Yorum yap

Garanti Bankası nın internet sitesini kullanan varsa oradan bilgileri girip adresinize isteyebilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam mart ayının sonuna kadar ücretsiz olarak alabiliyorsunuz. Sadece 30 tl olan dolum ücretini oduyorsunuz.
                        Konu Serkan Özkan tarafından (http://www.scooturk.net/member/7686-serkan-%C3%B6zkan Saat 31-01-2013, 13:12 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Dün akşam kaçak geçiş yaptınız 7 gün içinde hesabınıza para yatırmalısınız diye mesaj geldi. Yani mesaj gelmeyen arkadaşlar boşuna heyecan yapmasınlar. Tabi ortada şöyle de iranik bi taraf var benim plakama kayıtlı iki tane HGS var bi tanesini PTTden almıştım kredi kartına bağlanmıyormuş bi tane de iş bankasından aldım. İş bankasından aldığım da bakiye var ama galiba sistem önce pttdekini sorgulamış ve hemen mesaj attı ben de internete girip geçişlerimi kontrol ettim. Sabah yeniden bi kontrol edeyim dediğimde giğer HGSden kaçak geçtiniz dediği geçiş ücretini almış yani şuan kaçak durumda değilim. Ama sorun çıkmasın diye PTTden aldığım HGS yi kapattıracam.

Yorum yap

benim kaçak geçişlerim için bir gelişme yok hala. ne bakiye düştü ne de ceza kesildi. aslında iyi oluyor böyle, ogs almıştım ama kullanmasammı ne

Yorum yap

Az önce garantiden aldım,

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X