Seçenekler Stil
Alt 30-08-2011, 01:46   #1001
ALaaDDiN
Scooturk Takipcisi

Motosiklet Markası: SYM JoyMAX 250i (olcak inş.)
Kan Grubu: A Rh+
Shaq´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
PCX in fiyatı uzun zamandır 5.100 TL + Plaka. Fakat bayiler anahtar teslim fiyatlarında birbirlerine göre farklı fiyatlar verebiliyorlar. En çok isteyen 5.450, en az isteyen de 5.200 istiyor.
Katılmıyorum bu yorumuna çünkü sakarya honda bayii 5100 TL istiyor. Fazlasını isteyemez çünkü azami fiyatları HONDA belirliyor zaten...

Hiperstore.NET
http://www.hiperstore.net

Kymco Xciting 250i (2012)
Yamaha YBR 125 ESD (2012)
Alt 30-08-2011, 03:02   #1002
Shaq
Yeni Üye
Shaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Shaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Motosiklet Markası: Honda PCX
Kan Grubu: 0 Rh +
Plaka hariç 5.100 lira zaten. Plaka ile birlikte bahsettiğim fiyatlar. Dikkat edersen anahtar teslim diye belirttim. Bu bir yorum değil.
Ayrıca Honda belirliyor fiyatları evet, ama bayiler piyasada olmayan motorlar için liste fiyatından daha yüksek rakamları istiyorlar. Biz CBR 250 aldık, gayet te Honda bayiinden ve 8.950 olan fiyatı 9.100 yazıp, plaka için de 400 aldılar, 9.500 ödedik.
Neden liste fiyatından fazla diye sorunca, motor yok piyasada o nedenle bu fiyata satıyoruz dediler. Honda'dan beni direkt ararlarsa bayi adını ve tarihi de veririm.
Alt 30-08-2011, 07:36   #1003
Vacherons
Scooturk Takipcisi
Vacherons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vacherons isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Motosiklet Markası: Honda PCX--Yamaha XMAX 250 ABS 2014
Kan Grubu: A Rh -
Selam,pcx uzerindeki orjinal lastik ebatlari su an icin michelin ve diger markalarda bulunmamakta.sanirim onumuzdeki aylarda firmalar bu ebatta lastigi satisa sunacaklardir.bu bilgileri buzmotordan edindim.lastik degisimi konusunda suandaki onerdikleri cozum one ve arkaya 120/70/14 michelin citygrip takilabilir yonunde.orjinal ebatlara gore yuvarlanma caplarinda herhangi bir sorun teskil etmiyor.yol tutusu daha genis tabanli bir lastik olmasi nedeni ile muhakkakki bir nebze artacak onun disinda irc lastiklere gore citygrip muhakkak daha iyi bir lastik.bu genis tabanli dusuk profil lastikte ise benim tahminim yonlendirmede cok az kayip ve maximum hizda az olcude bir dusus yasanabilir.acikcasi kararsiz kaldim ancak irc lastiklerin guven vermedigi heleki islak zeminde pcx'i ve surucuyu zor durumda biraktigida ortada.

EMRE K.

http://www.facebook.com/pcxtr
Alt 30-08-2011, 11:04   #1004
ALaaDDiN
Scooturk Takipcisi

Motosiklet Markası: SYM JoyMAX 250i (olcak inş.)
Kan Grubu: A Rh+
Shaq´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Plaka hariç 5.100 lira zaten. Plaka ile birlikte bahsettiğim fiyatlar. Dikkat edersen anahtar teslim diye belirttim. Bu bir yorum değil.
Ayrıca Honda belirliyor fiyatları evet, ama bayiler piyasada olmayan motorlar için liste fiyatından daha yüksek rakamları istiyorlar. Biz CBR 250 aldık, gayet te Honda bayiinden ve 8.950 olan fiyatı 9.100 yazıp, plaka için de 400 aldılar, 9.500 ödedik.
Neden liste fiyatından fazla diye sorunca, motor yok piyasada o nedenle bu fiyata satıyoruz dediler. Honda'dan beni direkt ararlarsa bayi adını ve tarihi de veririm.
Şikayette bulunur ve resmi ödediğiniz belgelerle kanıtlarsanız ödediğiniz para alınır ve o bayiiye USULSÜZLÜKTEN ihtar gelir honda tarafından...

Hiperstore.NET
http://www.hiperstore.net

Kymco Xciting 250i (2012)
Yamaha YBR 125 ESD (2012)
Alt 02-09-2011, 10:06   #1005
r_samur
Scooturk Takipcisi
r_samur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

r_samur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Motosiklet Markası: Honda PCX 125/ NC700D Integra
ALaaDDiN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Size ve tüm yeni motor alanlara hayırlı kullanmalarını kazasız kullanmalarını dilerim. Bende geçen cuma yani 19 ağustosta kymco xciting 250i aldım. İlk motorumdu ve mmuhteşem geldi bana şu an 160. kmde
Senin de yeni motorun hayırlı olsun. Benim de su anda 110 KM de, rodaj canımı sıkıyor. Rahat kullanamıyorum motoru; yanlış birşey mi yaptım? Napcam simdi ? diye kafam karısıyor.

PCX in yere yakın sanırım. geçen hızlı olmama rağmen, tümsekten geçerken altı hafif sürttü.

Honda PCX (Beyaz)
Fatih/İstanbul
Alt 06-09-2011, 23:48   #1006
radenko
Eski Üye

Motosiklet Markası: Burgman AN 400
r_samur´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Senin de yeni motorun hayırlı olsun. Benim de su anda 110 KM de, rodaj canımı sıkıyor. Rahat kullanamıyorum motoru; yanlış birşey mi yaptım? Napcam simdi ? diye kafam karısıyor.

PCX in yere yakın sanırım. geçen hızlı olmama rağmen, tümsekten geçerken altı hafif sürttü.
Tehlike anında kısa süreli gaz açmanızda bir sıkıntı olmaz.
Alt 07-09-2011, 14:06   #1007
Shaq
Yeni Üye
Shaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Shaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Motosiklet Markası: Honda PCX
onur34´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Dostum paylaştığın için teşekkür ederim.Yazını okuyup bugün maltepeye gittik yiğenime pcx aldık renk secenekleri kalmamış 1 tane beyaz kalmıştı onu aldık.

Pcx biraz kullandım gerçekten dedikleri kadar övgüyü hak ediyor tam şehir içi motorsikleti.
Güle güle kullansın, kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

Konu Shaq tarafından (07-09-2011 Saat 14:08 ) değiştirilmiştir.. Sebep: orjinal mesajdan alıntı yapıldı
Alt 07-09-2011, 14:20   #1008
Erol YAZICI
Moderatör
Erol YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erol YAZICI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Motosiklet Markası: Triumph Tiger 800 2013 Model Siyah Beyaz BJK
pcx şehiriçi kullanımı ufak ve seri olması sebebi ile süper.Hafif olması dezavantaj oda olsun sonucta makina 125 cc ama şu bir gerçekki yeni motorsiklet kullanmaya başlayacaklar için biçilmiş bir kaftan resmen kardeşim hiç motor kullanmayı bilmiyen birisi olarak 2 ay içinde motor kullanmayı ve uzun yol yapmaya başladı tabi kendisine sürekli telkinde bulunuyorum ve tecrübelerimi aktarıyorum mecidiyeköyden kozyatağına kadar tehlikesiz gidip geliyor.

Triumph Tiger 800 2013 Model Siyah Beyaz BJK
Alt 07-09-2011, 15:58   #1009
radenko
Eski Üye

Motosiklet Markası: Burgman AN 400
Hafif olması bence şehir içinde daha avantajlı Erol abi. En azından kontrol etmesi kolay. 108 kg fiddle'dan sonra 220 küsür kilo burgman ilk zamanlar şehiriçinde çok zorlamıştı beni.
Alt 07-09-2011, 16:01   #1010
Erol YAZICI
Moderatör
Erol YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erol YAZICI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Motosiklet Markası: Triumph Tiger 800 2013 Model Siyah Beyaz BJK
radenko´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hafif olması bence şehir içinde daha avantajlı Erol abi. En azından kontrol etmesi kolay. 108 kg fiddle'dan sonra 220 küsür kilo burgman ilk zamanlar şehiriçinde çok zorlamıştı beni.
Şehir içinde hafif olması iyi virajlarda genellikle o hafiflik güvensizlik hissettiriyor ağır bir motor kullanıcısı olarak.

Triumph Tiger 800 2013 Model Siyah Beyaz BJK

Seçenekler
Stil